0850 303 3 303
Ara:
Dark Blood
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu oyundaki ürünleri Ultimate Game Card kuponları ile satın alabilirsiniz.


Oyun Hakkında:

Dark Blood Online kayıt ol, indir ve oyna hepsi bu. Outspark tarafından yayınlanan Darkblood Online, görselleri 3D olan, fantezi temalı, client tabanlı, ücretsiz bir MOBA. Oyuncular, dünyayı ele geçirmeyi hedefleyen kötülüğü keşfetmek ve gizemli güçler kullanarak onu alt etmekle görevliler. Darkblood’da diğer oyuncularla, çeşitli modları ve haritaları olan, heyecanlı PvP tipi çarpışmalarda rekabet edin ve yeteneklerinizi, kombolarınızı kullanarak onları bozguna uğratın. Bu kanlı arenada sadece en güçlüler ve en iyi taktikleri uygulayanlar başarılı olabilir.

Warrior: Yani Savaşçılar, çift elli kılıç ve balta kullanarak erişim mesafelerini de artıran sınıftır. Savaşçıların güçlü tarafı fiziki kuvvetleridir vede yakın dövüşte verdikleri hasardır. Savunmaları ise orta güçte denilebilir.

Knight: Şövalyeler sınıflar arasında en yüksek savunma gücü olanlardır, kalkan vede tek elli silah kullanmaktadır. Oyunda ilerledikçe gürz ve kılıç ikilisinden birisini seçmek zorundasınız. Oyun içerisinde yakın dövüş hasarı verdikleri esnada ise takımlarını da savunmaları ile desteklemeleri gerekmektedir.

Hunter: İntikamcı denilince akla avcılar gelmektedir. Diğer sınıflardan olan Savaşçı ve Şövalyelerden daha zayıf savunmaları bulunmaktadır. Ancak uzun ve kısa yayları ile menzilli saldırılar gerçekleştirebilirler.


Oyunun içinden görüntüler: 


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium