0850 303 3 303
Ara:
Club Penguin
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu oyunda 1 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık üyelik satın alabilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi:

Club Penguin Disney'in satın aldığı multiplayer oyundur. Bu oyunda kendi penguenini yönetirsiniz. Yarışmalar ve oyunlar kazandıkça paranız artar , bu paralarıda eşya (item) almak için kullanılabilirsiniz. Bu oyunu oynayabilmek için ya ücretsiz üyeliğinizin ya da membership'inizin olması gerekir. Membership için para ödersiniz, member'lar daha fazla alanları gezebilir, daha fazla oyun oynar ve daha fazla itemler satın alabilir. 2007'de "Coins for Change" adlı bir yardım kampanyası başlatılmıştır.Sanal paralar gerçek paraya dönüştürülerek yardıma muhtaç insanlara bağışlanmıştır

Yönetim sistemi parasal oduğu için kullanıcılar tarafından çok tartışılmaktadır.

Pin : Oyundaki penguen resminin sol üst köşesine koyabildiğin küçük simge veya eşyalardır. 2 haftada bir gelir.

Puffle: Club Penguen'e özgü tüylü küçük bir hayvandır.

Ajanlık: Bu oyunda oyuna gireli 30 gün olmuşsa ajan olma şansın vardır. Şöyle ajan olabilirsiniz:

Tur görevlisi: Oyuna gireli 45 gün olmuşsa tur görevlisi olabilirsiniz. Ski Village'deki soruları yanıtlayıp tur şapkası almanız gerekmektedir. Sorular seçmelidir. O yüzden buraya yazılamamaktadır. İnternette ararsanız sorunuzun cevabını bulursunuz.

Kaptan Rockhopper: 3 ayda bir gemisi Migrator'le gelerek bedava eşya dağıtır.Uğradığı zaman gemisini The Beach'te görebilirsiniz. Kitapları Book Room'da bulunur. Görürseniz arkaplanını alabilirsiniz.

Aunt Arctic: Gazetede yazı yazan, soruları cevaplayan hanımdır.

Sensei: Dojo'da görevlidir. Ninja olmak için onunla Cart - Jitsu karşılaşması yapmalısınız. Siyah kuşak olana kadar sizi yener.

Cadence: Club Penguin'in DJ'idir. Bazen Night Club'a gelir ve dans eder. Görürseniz arkaplanını alabilirsiniz.

Penguin Band: Club Penguin'in ünlü müzik grubudur. Üyeleri: G Billy, Franky, Petey K ve Stompin Bob'dur. Eğer herhangi birisini görürseniz arkaplanlarını alabilirsiniz.

Oyunun içinden görüntüler: 

 

Sitesi: http://www.clubpenguin.com/


Etiketler: Club Penguin Membership Üyelik Satınal
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri