0850 303 3 303
Ara:
Bombom
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:


Gscash Kuponu 1.00 TL ile 150 Kupon
Gscash Kuponu 2.00 TL ile 300 Kupon
Gscash Kuponu 5.00 TL ile  750 Kupon
Gscash Kuponu 10.00 TL ile 1500 Kupon
Gscash Kuponu 20.00 TL ile 3000 Kupon
Gscash Kuponu 50.00 TL ile 7500 Kupon 


Oyun Hakkında Bilgi:

Bom Bom Gizemler Diyarı oyunu flash tabanlı olmasına rağmen çok hızlı yüklenen ve görsel olarak zengin bir oyun. Kayıt olduktan sonra oyundaki karekterinizin cinsiyetini seçiyorsunuz. Öğrendiğime göre oyundaki evlilik sistemiyle diğer oyuncularla evlenebiliyorsunuz. Her şeyi anlaşıllır ve türkçe olan bom bom gizemler diyarında ilk başta zorluk çekmemeniz açısından küçük, ders niteliğinde görevler verilmiş ve görevler sonucunda görev anlaşılmış mı diye 2-3 adet test tarzı eğlenceli sorular soruluyor. Ardından oyuna başlayabiliyorsunuz.


Flash Tabanlı ve bir o kadar da zevkli bir oyun olan bom bom gizemler diyarı Worm Oynayıp beğenen arkadaşlar için oynanabilecek bir oyun. Diğer online kişilerle savaşığ exp kazanarak level atlayabiliyorsunuz. Level atladıkca çeşitli itemler ve altın kazanıyorsunuz.

Kullanmış olduğunuz silahları ve elbiseleri upgrade yaparak daha da güçlenebilirsiniz. Marketten belirli bir ücret karşılığında güçlü itemler alabilir veya altın karşılığında takas yapabilirsiniz. Oyunda herşey düşünülmüş birlik sistemi sayesinde birlik savaşı da yapabilirsiniz.

Nasıl üye olurum?

http://tr.337.com/ Adresine gidip “kayıt” butonuna basarak sizden istenen bilgileri girdiğinizde oyuna hemen kayıt oluyor ve oynamaya başlıyorsunuz. Herhangi bir aktivasyon maili gelmiyor. İyi oyunlar.

Oyunun içinden görüntüler:


 


Etiketler:
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium