0850 303 3 303
Ara:
BlackShot
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Teckcard koduile bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Sitemizde Epin Ürünleri:

   155 BSC
   310 BSC
   465 BSC
   775 BSC
1,550 BSC
2,325 BSC
3,100 BSC


Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun teknolojinin hat safhaya ulaştığı bir dönemi konu alıyor. Teknolojinin hakim olduğu Black Shot’ın dünyasında insan klonlama, protez silahlar vb. şeyler ile insanoğlu robotlaşmaya doğru gidiyor. Bu klonlamalar ve gelişen robot teknolojisi insanoğlunun başına bir bela olacak deseler kimse inanmazdı ama olan oldu. Bir tür yapay zeka ile donatılan klon ve robotlar insanlara baş kaldırarak bir savaşın başlangıcını oluşturdular. Dünya artık tamamen klon ve robotların kontrolü altındadır ve artık insanların tek umudu nükleer silahları kullanmaktır ama bunun içinde tedirginlikleri vardır. Ancak yine de klon istilasından kurtulabilmek için nükleer silahlar kullanılmıştır ve dünya kıyamete tanıklık etmiştir. İnsanlar çok büyük kayıplar vermiştir. Artık insanlar yer altına çekilip kendilerine gizli barınaklar oluşturarak klon ve robotlara karşı olan savaşlarını sürdürüyorlar.


Oyunda 3 farklı grup bulunuyor

Mercenaries: Dünyanın en önde gelen paralı askerlerinin grubudur, her duruma hazırlıklı olan paralı askerler klonlara karşı olan savaşta en büyük koz

Gaia Inc: Nükleer silah teknolojisine sahip bir holding. Nükleer teknoloji elde etmek isteyen herkes Gaia şirketinden geçmelidir çünkü dünyada ki Nükleer teknolojisinin büyük kısmını elinde bulundurmakta

Cloners: Klonlama fabrikalarının tek sahibi olan bu şirket, dünya bu hale gelmeden önce kendi klonlarını üretiyordu ve Gaia şirketi ile de doğrudan etkileşim içindedir. Dünya üzerinde ki en zengin şirketlerden birisidir.

Birçok farklı oyun modu ve birçok farklı oyun haritası bulunan Black Shot farklı bir FPS deneyimini online platformda sizlere yaşatacak. Hemen ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Oyunun içinden görüntüler:Oyun Sitesi: https://blackshot.papayaplay.com/blackshot.do


Etiketler: BlackShot, BSC, Oyun Parası, Kupon

BlackShot   BSC
BlackShot   BSC
BlackShot   BSC
BlackShot BSC
BlackShot BSC
BlackShot BSC
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri