0850 303 3 303
Ara:
Battle of The Immortals
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu oyunla ilgili, giysiler,binekler,slot genişletme görewi için eşyalar,alcemy işlemleri için ZEN satışımız vardır. Yüklet kısmından bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Satılan Zen Ürünleri:

1.000  ZEN
2.000  ZEN
3.000  ZEN
5.300  ZEN + 300 Bonus


Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Perfect World entertainment tarafından piyasa sürlen bir MMORPG. Oyun bize camera acılaarına bakınca diablo2 yi hatırlattı. oyunun yapısı diablo 2 ile karşılaştırılamaz elbette ama, kamera açısınını sabit olması ve sadece zoom ve sag sola hareket edebilen bi kamera olması Diablo dedirtti bize.Bu Oyunu oynayacaklara kamera açıları hakkında biraz bilgi verir sanırım .Oyun grafikler açısında hiçde fena değil. Pet ve mount sistemi de gelişmiş denebilir, oyuna ilk başladığımız andan itibaren en az 10 farklı pet elde etme imkanımız oldu. Petleri drop item gibi düşüyor bi yaratığı kestikten sonra yakalanacak duruma geldiyse üzerinde bir halat resmi çıkıyor ve yakalaya biliyorsunuz.

Aynı şekilde binek hayvan sistemide geniş. Görevleri sırasıyla aksatmadan yaparanız ilk inekyavanınız gorevle birlikte geliyor. Yanlış hatırlamıyorsam 20 lvl goreviydi. Ayrıca hayvanınızı n seviyesini yükselterek görütüsünü değiştirebilitor daha şık ve ii görünmesini sağlaya biliyorsunuz. Closed beta olduğu için bi bilinmez ama lvl atlamak gerçekten görevleri yaptığınız taktirde çook kolay.. biz 2 gün ortalama 4 saat oynayarak lvl 32 oluverdik.

Battle Of The Immortals da dikkatimizi çeken bir başka şeyde oyundaki yaratıklar, burada her telden yaratık mevcut standart mod görüntülerinden sıkılanlar burda mob keserken gerçekten zevk alacaklar. Tarıhın sayfalarından gelen moblar bile mevcut burda, Mısır pramitlerinden Setamonlar, hitlere benzeyen askerler, atlantis sular şehrinden moblar Vb birçok değişik mob karmasıyla karşılaşacaksınız.

Battle Of The Immortals a daha birazdaha derinden incelemeye başlayalım isterseniz.

Oyuna başlarken seçebileceğiniz 5 farklı class bulunuyor bunlar sırasıyla

Berzerker

Çift balta kullanıyor ve tam bir saldırı charı yüksek dame vuruyor ama bi okadarda fazla damage allıyor.

Champion

Tank görevi gorebilecek bir char ,bir elinde kılıç bir elinde kalkan ile savaşıyor. Vuruş gücünün yanında aldığı az damage ilede dikkat çekiyor.

Slayer

2 adet kılıç ile savaşan bir çhar hızlı manevra ve hareket kabiliyeti sayesinde rakibini kısa sure içinde elgale edebiliyor.

Magus

Range char olarak karşımıza çıkıyor kullanığı büyülerle rakiplerini uzaktan etkisiz hale getirebiliyor.

Haretic

Heal ve Buff charımız partilerin olmazsa olmazı.

Lvl atlamak dediğimiz gibi oyunda çok seri tabiki görevleri yaparsanız, görevler le birlikte oyundaki hikayede ilerliyor. ilk 20 lvl boyunca stat veremıyorsunuz 20 lvl i geçtikten sonra 30 lvl e kadar her lvl de 2 stat puanı veriliyor. bunları karakternizin yapılandırmasına uygun olarak dağıtabilirsiniz.

Skill sistemine geldiğimizde genel skiller çok fazla değil ve yeni skiller 3 erli olarak lvl hendikaplarıyla geliyor. Ayrıca skillerinizi geliştirmenz veya özel skiiller de almanız mümkün kılınmış oyunda.Biz 30 lvl olduğumuzda sadece 6 tane skilimiz vardı.

Pet sistemine daha yakında bakacak olursak petleriniz sizinle savaştıkça lvl atlıyor, vitality,str,int olmak üzere değişik savaş sitillerine sahipler ve her lvl atladığında 2 stat puanı veriliyor. Petlerinizin klası dışında hangi peti kullandığınızın pek bi farkını göremedik yani str petlerinin hepsinde vuruş güçleri aynı sadece skilleri değişiyor bide görüntüleri yani 20 lvl bi pet yakalamkla 10 lvl bir pet sahibi olmanın farkı yok yakaladıktan sonra 1 lvl olarak siznle olan macerasına başlıyor çünkü.

Battle of Immortals da zindan sistemide unutulmamış. 5 kişilik partıler halınde veya guildinizle birlikte girebileceğiniz zindanlar mevcut. bu zindanlara gunde 5 kere girme sınırı konulmuş yarıca... sanırım fazla lvl farkı yaratmamak için çünkü zindanda lvl atlamak gerçekten çok hızlı oluyor.

Battle of Immortals da ayrıca fasion yani moda gibi bi durumda mevcut, Giydiğiniz zırhlar dışında görüntünüzü daha şık ve gözterişlı yapan fasion kıyafetide mevcuz bize şuana kadar mevcut kıyafetin dışında birşey düşmedi. Bu arada ekleyeleim sileh ve zırh benzeri itemler oyun oynadığımız sure boyunca hiçbir mob dan düşmedi hepsini gorevler sayesinde elde ettik bu da göze alındıgında Grid yaparak lvl atlayan bir oyuncu gerekli ust seviye zırh ve silahları elde edemiyecek gibi görünüyor.

Oyunun içinden görüntüler:
Sitesi: http://boi.perfectworld.com/


Etiketler: 10.000 Joypara    600 ZEN     10,00
20.000 Joypara    1200 ZEN     20,00
30.000 Joypara    1800 ZEN     30,00
50.000 Joypara    3000 ZEN     50,00
80.000 Joypara    4800 ZEN     80,00
100.000 Joypara    6000 ZEN     100,00    
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium