0850 303 3 303
Ara:
Archlord 2
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Epin ile webzen coin (P),webzen coin (C)  yüklemek için Ultimate Game Card  Satın almalısınız. 

Webzen coin (P) ile Webzen coin (C) arasındaki fark, Webzen coin (P) trade ile başkasına paylaşılabiliyor, Webzen coin (C) ise paylaşılamıyor.

Yüklet Seçenekleri:

1000 WCoin (C) 
2000 WCoin (C) 
3000 WCoin (C) 

Ultimate Game Card Seçenekleri:

 10$ Ultimate Game Card   =    1000 WCoin (P)
 20$ Ultimate Game Card   =    2000 WCoin (P)
 3
0$ Ultimate Game Card   =    3000 WCoin (P)
 50$ Ultimate Game Card   =    5000 WCoin (P)

100$ Ultimate Game Card  =  10000 WCoin (P)

Oyun Hakkında Bilgi:

Humans
Mage sınıfının varlığı, insan ırkı için iki şeyi ifade eder:
1. Birçok akıllılıkla akıllı bir sınıf.
2. Korkunç, ama esrarengiz, (Her iki erkek ve dişi magazinler için ortak).

Magazinler, diğer sınıfların, yapamadığı şeyleri yapabilir. Onlar, bir anda kocaman bir düşmanı yıkabilir, dünyayı sallayabilir, ve suyun akışını karşılayabilir. Bu yeteneklerin hepsi, güvenir, bir magenin, yapacak. Böyle becerilere erişime sahip olmak için tek insan sınıfı olmak, onlar, onların becerilerinin, onların etrafında onları nasıl etkileyebildiği sabit olarak haberdardır.

Onlara büyü, kötü kullanılması için bir beceri değildir; Onlar, çok cidden onu alır, ve tam yarışın refahına katkıda bulunmaya onların zamanını adar. Magazinler sabit olarak, onların becerilerini geliştirmekte odaklanır, ve onların, kendisinde onların, yaşadığı dünyayı geliştirmeye çabaladığı gibi onların müttefiklerini desteklemek. İnsan ırkı, yalnız kaba Chantra kıtası teşekkürlerinde kara yapması boyunca fedanın, her ne ihtiyaç duyulduğunu kesen şövalyelere yerleştirebildi.. Chantra'nın şövalyelerinin, zayıf korumak için şövalyelerin yeni üretimini öğretmeyi denediği onların ataları olarak aynı hataları yapmaktan kaçınmak, adalet için onların kılıçlarının olduğu kullanım, ve onların, yürüdüğü yollar akıllıca seçmek.

İnsan şövalyesi, onun ahlaki vazifesi olarak tam insan ırkını koruması için onu görür; Onlar sonuç olarak, diğer yarışlardan çok uyanıktır, ve diğerlerine katılmak için gönülsüz olabilir. Onların kararlı doğasına rağmen, bütün şövalyeler, bir dürüst yaşam yoluna tutamadı. Bazıları, açgözlülük ile ayartıldı, ve onların zayıf doğası, onların, ArchLord olmayı araştırdığı gibi bozdu. Bundan dolayı sakın. Senin kararlılığın, krallığın bir şövalyesi olmak için yeteri kadar kuvvetli midir? Chantra kıtasında hayvanların bu kadar pek çok seçimiyle insan okçusunun, kendisinde onların becerilerini geliştirmenin olduğu verimli yerleri vardı. Bitmiş, onların, onların beceri düzeyini arttırdığını ayarlar, yeni numaralar ve inşa eden daha iyi silahları öğrenmek. Yayla onların şöhreti yakında, büyüdü, onlar, kıyaslanabilir beceriye ay cinleri olarak eğmekte sahip olmak için tanınıncaya kadar..

Yine de, okçu, daha çok için, ve onların macerasında en büyük okçunun, Chantra'nın hepsinde sınıflandırdığı olmak için çabalar, onlar, ArchLord'un gücünü arar.

Orcs
Daha öfkeden deliye dönmüş Orc, göz alıcı bir sınıftır, Orc toplumunda en yüksek konumu tutmak. Kaba olarak onların diğerleri önyargısına oynuyor olan büyük, güçlü kasları arttırması için onların, ince kuvvette onların problemlerini yenmek için güveniyor olduğu onların eğiten kurşun tabakaları. Yine de onların kaba görünüşü, akıllı bir içi saklar, Orc savaşçıları, onların, yol boyunca karşılaştığı diğer kültürlerin tecrübelerini içine çekmekte çok ustadır, ve onları daha iyi savaşçılara yapmak için faydalı becerilere bunları adapte etmek. Beserker, şerefte vurgunun kocaman miktarını yerleştirir, ve asla arka, aşağı yapmayacak mı, yenilginin yüzünde hatta mı.

Onlar birazcık, dönüşün evde, yenilginin pis kokusuyla bozduğundan ölecekti. Onlar, onların çok varlığın, korkuda titremesi için onların düşmanlarına sebep olduğu muharebede öyle amansızdır. Asla bırakmamak hazırlan! Orc büyücüsü, Orc toplumunun kalanı ile bazı hor görmeyle kabul edilir, diğer yarışların arasında büyü sınıf etkisine rağmen. Kara büyüde temel aldı, bu sihirler, uzun bir zaman önce onların gaddar lanetlerini geliştiriyor olan onların zamanını harcayan onların ataları tarafından yaratıldı. Chantra'nın kendi temel büyüsüyle, bu sihirler, şimdi şimdiye kadar olduğundan daha kuvvetli ve daha güçlüdür. Büyücü hem de, diğer büyü sınıflarının varlığından faydası oldu, onların gücünü hatta daha çok büyümek, onların, diğerlerinin arasında onların becerilerini paylaştığı gibi. Onlar, onun, onların büyü becerilerini geliştirmesi için onlara yardım edecek olduğu inançta Archons'u takip eder. Onlar, onların, kendilerini kuşatmayı seçtiği kendileri ve onlara yardım etmesi için ArchLord tacını arar. Avcı sınıfı, onların katı kas yapısı ve sonuç veren eğilmezlik yüzünden Orcs'in arasında nadir bir meslektir. Bitmiş, onun, açık bir şekilde dişi Orcs'in, becerilere en iyisi takımlı olduğu olduğunu ayarlar, onların daha büyük esnekliği yüzünden gerektirdi. İdeale sahip olmamaya rağmen bu kadar sınıf için inşa eder, onlar, onların onların okçu rolünü kucaklamak, yapabildiği bütün yaptı. Koku ve doğal kuvvetin büyük bir hissiyle, bu zor yolu seçen az kısım, herhangi bir misyonda önemli bir rolü oynamaya geldi.

Onlar, gözcüler olarak önemli rolleri oynar, ve yardım eden diğerlerinde tuzaklardan kaçınmak için, ve pusuya düşürür. Önden götürmek, çantanın arkasında bir avcıyı görmek için nadirdir. Avcılar, izlemekte çok ustadır, ve yayların kullanımı. Genç bir yaş avcısından yavru, ormanlarda onların kendi aletlerine soldur. Onların hızlıca, izlemeyi öğrendiğinden kurtulmak için, ve yay becerileri, gerektirdi.

MooN ElveS
Ay cini Elementalist, yerleştirmesi için zor bir sınıftır. Onlar, ay cin toplumunda göreli olarak alçak-sayılan düşünülürken, onlar, gerçekte temel çağrının hepsini ortaya çıkarabilen tek sınıftır. Onlar, onların, Chantra boyunca onların seyahatinde karşıladığı kendisi ile çoğunlukla pantomimleri beğeniyor olan ve arkadaşça geçen kimseler için onların çağırtan numaralarını yapıyor olan neşeli bir sınıftır. Onlar onların neşeli doğasına rağmen, öfkelendirmek için çabuk olabilir, ve onları öfkelendiren onlarda güçlü saldırılar yağacak.

Onların kızca görünüşüne rağmen, Elementalist, sayılması için bir kuvvettir, maharetle onların güçlü temel çağrısı ile destekledi. Bu çağrı, Elementalist'in düşmanlarında saf kaos yağması için onların temel saldırılarını kullanır. Elementalist'le karşılaşanlar, yeniden öyle yapmak için gönülsüzdür. Ay cinleri, bu sınıfın en iyi temsilcileri düşünülür, diğerlerinin hatta, yaklaşıma kalkışmayacak olduğu arazi boyunca yolculuk yapmak için uygun. Onlar hem de, bir hareketin boşluğunda onların iyiliğinde bir dövüşü dönebilir.


Oyunun içinden görüntüler:

Sitesi: http://archlord.webzen.com/

 


Etiketler: Archlord Arctic Combat Webzen Coin Wcoin


Webzen
Archlord
C-9 Continent Of The Ninth Seal
MU Online
S.U.N.

500 W Coins 500 WCoins
1000 W Coins 1000 WCoins
2000 W Coins 2000 WCoins
3000 W Coins 3000 WCoins
5000 W Coins 5000 WCoins
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium