0850 303 3 303
Ara:
APB Reloaded
Hakkında

Sitemizde satılan ürünler:

Gamersfirst  bağlı olan bu oyunda istediğiniz ürünleri almak için epin kısmından istediğiniz G1 krediyi satın alabilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi:

Orjinal adı All Points Bulletin olan MMOTPS oyunu APB Reloaded, Gamersfirst ile ücretsiz olarak yayın hayatına tekrar başladı. Oyuncular anarşinin kıyısındaki kurgusal San Paro kentinde İnfazcılar ve Suçlular adındaki iki birlikten birini seçip kentin kontrolü için mücadele ediyorlar.

İki grup bölgeleri kontrol etmek, adi suç işlemek ya da onları durdurmak ve şanlarını duyurmak gibi amaçlar için çatışıyorlar. APB Reloaded oyuncuları ister yayan ister sürücü koltuğunda kaos çemberindeki bir kentin insanı sarıp sarmalayan ortamında bir araya getiriyor.
 
Benzersiz kişiselleştirme araçları sayesinde oyuncular karakterlerinin giydiği kıyafetten, saç stiline, kilosuna, yara izinden kullandığı arabalara kadar birçok özellik arasından seçim yapabiliyorlar.

APB Reloaded'da GTA'da olduğu gibi yoldan geçen sivilleri tartaklamanız, araçlarını gasp etmeniz veya serserileri etkisiz hale getirmeniz mümkün.

Oyunun Videosu:

 

Oyunun içinden görüntüler:

Sitesi: http://www.gamersfirst.com/apb/?fbid=_sSJFZyKYNP


2012 Turkpin Online Oyun Servisleri