0850 303 3 303
Ara:
Allods Online
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu oyunda gPotato E-pinlerini satmaktayız. Satın almak istiyorsanız E-pin  bölümünden alabilirsiniz.

g-Potato Ürünleri: 

 500 gPotato
1
000 gPotato
2040 gPotato
3090 gPotato
5250 gPotato

AllodsTR Ürünleri

Epin Ürünleri AllodsTR 100 Kristal - AllodsTR 200 Kristal - Adı Altında Epin Kısmına Eklenmiştir. 


Oyun Hakkında Bilgi:

Oyunda iki grup bulunuyor; The League ve The Empire. Bu iki grupta da 6 ırk ve 16 sınıf mevcut ve buna dayalı 1000'den fazla görev eşlik ediyor olacak.

Oyun geniş bir hikâye yelpazesiyle başlıyor. The League ve The Empire arasındaki çetin savaşın içinde yer almak için bu iki gruba ait ırk ve sınıfları seçiyoruz, geniş ve aynı zamanda gizemli bu dünyaya adımımızı atıyoruz. Karakter geliştirme, geliştirilen karakterlerin yeteneklerini en üst düzeye çıkarma, işçiliğini, nadir bulunan öğelere sahip olup, diğer grup ile savaşlara gireceğiz. Aynı zamanda da bu iki grubun amansız, uzay gemileri ile Astral fethine şahit olacağız. Diğer MMORPG'lerde görmeye pek alışık olmadığımız bir özellikte dikkatimizi çekiyor. Yüksek düzeylere ulaştığımızda, kendi Astral uzay gemimizi inşa edebiliyoruz ve partiler kurarak Astral'ı fethe çıkabiliyoruz. Ya da kendinize macera arıyorsanız ve kendinizi efsanevi Calico Jack (en çok tanınmış korsandır) olarak görüyorsanız diğer gemileri yağmalayıp ganimetlerini yürütmeye çalışabilirsiniz.

Astral'ı fethe kalkışırken, birçok benzersin Astral Canavarları ile karşılaşacaksınız. Astral fetih için yolculuklarımızda diğer gemilere karşı savaş içinde bulunacağız ve hatta onları korkutacak diğer gemilere binmeden bunlar ile karşılaşmanız mümkün.

Allods Online'a ek olarak her online oyunda olduğu gibi guild (lonca) sistemi de eklenmiş. Bu sayede Astral'ı fetihlerinde bulunan loncalar ve gruplar birbirleri ile daha sert çatışmalara girecekler ve daha büyük bir savaş alanı oluşacak. Lonca içerisindeki seviyeleri güçlü diğer oyunculardan kendinizi geliştirmeleri için yardımlar da isteyebilirsiniz.

Bu oyunda sadece bunlar ile karakterimizi üst düzey bir hâle getirmek ya da bu yolda Astral'ı fetihler için maceralara atılmıyoruz. Kendinize bir süre tanıyıp, bu süre içerisinde kendinizi görevler ile geliştirmeniz sizin için en avantajlısı olacaktır. Böylece hem ekonomik yönden, hem de karakterin özellikleri yönünden kendinizi daha çabuk geliştirebilirsiniz. İşte bu da Allods Online'ın çok eğlenceli bir tarafını göz önüne çıkartmış oluyor. Hiçbir zorunlu özelliğe bağlı olmadan, Astral üzerinde seyahatlerinizi yaya olarak da(zor olabilir) gerçekleştirebilirsiniz.

Adil savaşlar yapıp, iyi dostluklar kurmak ve dostlarınız ile adil bir biçimde sohbet edip, alışveriş etmek sizin elinizde.

Eğer oyunu oynamak isteyenler olursa, şunu tekrar hatırlatmakta yarar olacağını düşünüyorum: Allods Online hiçbir şekilde abonelik ücreti gerektirmiyor ve oyuna ücretsiz bir şekilde gPotato.eu'dan kayıt olup indirebilir ve bu maceraya adımınızı atabilirsiniz...

Oyunun içinden görüntüler:


 

 

  

Sitesi: http://allods.gpotato.com/


Etiketler:
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium