0850 303 3 303
Ara:
AION
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Aion - Gameforge oyun gurubuna geçmiş olup Gameforge kuponları ile Satış Devam etmektedir.

Gameforge 3 Euro'luk E-Pin 25 Aion Coins
Gameforge 10 Euro'luk E-Pin 100 Aion Coins
Gameforge 25 Euro'luk E-Pin 400 Aion Coins
Gameforge 50 Euro'luk E-Pin 1.000 Aion Coins
Gameforge 100 Euro'luk E-Pin 2.500 Aion Coins

Aion Online  Oyununda Satılan E-pinleri ve fiyatlarını sitemizin E-pin kısmından görebilirsiniz.


Ön Sipariş Paketi İçeriği:

Tüm Aion Beta haftasonlarına giriş hakkı
Sunucu ve Karakter ön-seçimine giriş hakkı
Önbaşlangıç (Headstart) giriş hakkı
Önsipariş’e özel oyun içi eşyalar şunları içerir:
Talisman of Lodas (1 saat XP + 20%)
Dark Cloud Hat (Attribute arttırıcı)
Ancient Ring Earth elemental effect

Aion beta’yı tüm mümkün olan beta haftasonlarında oynayabileceksiniz. Ayrıntılı bilgi için http://www.aiononline.com/ ve resmi Beta Forumlarını ziyaret edebilirsiniz. Yukarda belirtilen Ön-Sipariş'e özel eşyalar Aion Tam sürümünde kullanılabilir olacağını hatırlatır, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!


Oyun Hakkında Bilgi:

Oyunun Avrupa sürümünün yapımcısı Niall Callaghan anlatmaya hikâyeden başlıyor. Aion tarafından yaratılıyor Atreia dünyası ve ortasındaki devasa sonsuzluk kulesinden besleniyor. Ejderler ve insanlar barış içinde yaşıyor bu dünyada. Ama bir gün beş Ejderha Efendisi uyanıp bütün ejderleri bir araya toplayarak bir ordu kuruyor. Aion’a karşı başkaldırıp kendilerine yeni bir isim veriyorlar; Balaur! Aion onlarla mücadele etmesi için 12 Empryan Lord yaratıyor ve bunlara Aether isminde bir öz veriyor.

Empryanlar kısa sürede Balaur’u sürüyor ve Aether’den bir bir kalkan ile korumaya alıyor Sonsuzluk Kulesini(Tower Of The Eternity) Böylece bin yıl savaşları başlamış oluyor. Ancak Aether’in gücü dünyayı da değiştiriyor ve kısa sürede bu gücü insanlarda kullanmaya başlıyor. Bu sonu gelmeyen savaştan usandığında Empryanlar Balaur ile barış yapmaya karar veriyorlar.

Ancak görüşmeler sırasında halen kimsenin sebebini bilmediği bir felaket yaşanıyor ve Sonsuzluk Kulesi yıkılıyor. Felaketle birlikte Atreia da ikiye bölünüyor. Alt yarım kürede kalan insanlar güneşin parlaklığı ve Aether’in gücüyle günden güne altın rengine bürünüp Elyos adını alıyor. Ancak üst yarımküre hiç güneş ışığı almadığından, burada karanlık içinde soluk, ince tenli, ayakları pençeye dönüşmüş Asmodianlar yaşıyor. Ve kulenin yıkılmasından diğerini sorumlu tutan bu iki ırk birbirinden ölesiye nefret ediyor.

Oyunun Videosu:
Oyunun içinden görüntüler:
Sitesi: http://aiononline.com/


Etiketler:
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium