0850 303 3 303
Ara:
Age Of Wushu
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:


    10 Gold
    30 Gold
    50 Gold
  100 Gold
  200 Gold
  300 Gold
  500 Gold
1000 Gold

Bu ürünleri Teckcard  kodu satın alarak temin edebilirsiniz. 


Oyun Hakkında:

Age of Wushu kapalı beta tarihi bu senenin ortalarına doğru olarak açıklandı. Age of Wushu ücretli olarak oynanabilecek olan bir oyundur. Uzak doğu sporlarının konu alındığı Age of Wushu MMORPG tarzı ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Bir kaç kez kapalı beta ileri tarihlere ertelendi ve oyun severleri bir hayli meraklandırmayı başarmıştı ancak son gelişmeler ile birlikte bu sene açılacağı müjdesi oyunseverlere duyuruldu. Şu an için kapalı beta kayıtları devam ediyor hemen kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Oyun bir okul ile birlikte başlıyor ve eğitimini alacağınız okulu seçiyor oyuna dahil oluyorsunuz. Bu harika okul özelliği ile birlikte 8 okuldan birini seçmeniz gerekiyor.


Age Of Wushu’nun temellerini oluşturan 8 okul ise; Wudang, ShaoLin, Tangmen, Beggers, Royal Guards, Wanderer’s Valley, Scholars ve Emei olarak sıralanıyor. Age Of Wushu okulları arasında yapmış olduğunuz seçim sizin çevre şartlarınıza ve öğreneceğiniz yeteneklere kadar tüm alanlarda etkili olacaktır.Oyunun içinden görüntüler:
Etiketler: www.turkpin.com - Age Of Wushu Liang
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium