0850 303 3 303
Ara:
5Street
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu oyunda Teckcard kodu satın alarak istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi:


Snail Games'in eğlence odaklı, çoşturan popüler müzik & dans oyunu 5Street'te gerek Singe gerekse de partnerinizle birlikte uyum içinde dans edecek, puan toplayacak, rakiplerinizi dans arenalarda eleyeceksiniz. Ayrıca 5Street'in bir diğer yönü de sosyalleşme oyunu olduğundan gerek kendi ülkenizden hatta şehrinizden gerekse de başka ülkelerden arkadaşlar ekleyebiliyor, sonra da kendinizi yoğun müzik altında dans pistine atabilirsiniz. 


5Street'te dövüş, savaş, silah yer almaz, bu sebepten dolayı da 5Street'ten için aile oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Aile bireylerinizle beraber karakter yaratıp aynı odada çılgınlar gibi dans edebilirsiniz. Oyun ilk kez girdiğinizde karakterinizin tüm hatlarını belirliyorsunuz. Tişört, gömlek, ceket, abiye ve takım elbise giyip giymemesine karar veriyorsunuz. Boyunun uzunluğu, kilosunu, ölçülerini ayarlıyorsunuz. Karakter yaratma ekranının zengin olduğunu söyleyemeyiz, zaten amaça da bu değil! Farklı olmak isteyen oyuncular kostümlerini, aksesuarlarını Store'dan Points kullanarak değiştirebilir. 


Points 5Street'in oyun parasıdır. Bunu oyundan bazı etkinlikler dışında elde edemezsiniz. Satın almanız gerekiyor. Neticede 5Street Free2Play bir oyundur.

Oyun Sitesi: http://5s.playsnail.com/


Etiketler: 5Street
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium