Ürün Adı Birim Fiyatı Adet Fiyat
1650 Bitoons E-Pin  

3.00 TL 0.00 TL
2570 Bitoons E-Pin  

5.00 TL 0.00 TL
5500 Bitoons E-Pin  

10.00 TL 0.00 TL
1000 Bitoons E-Pin  

20.00 TL 0.00 TL
27500 Bitoons E-Pin  

50.00 TL 0.00 TL
55000 Bitoons E-Pin  

100.00 TL 0.00 TL


Unreal Tournament
, Epic Games ve Digital Extremes tarafından geliştirilen birinci şahıs bir arena nişancı video oyunudur.
Oyun içerisinde sesler, efektler, ve animasyonlar heyecan verici şekilde tasarlanmıştır. Oyun, kullanıcılara anlaşılır bir arayüz sunmaktadır. 

Oyuncular, genel amacı rakipleri alt etmek olan çeşitli türlerde bir dizi maçta yarışırlar. PC sürümü, çevrimiçi veya yerel alan ağı üzerinden çok oyunculu desteği destekler. 

Unreal Tournament, Tek oyunculu kampanya, oyuncunun Büyük Şampiyon unvanı için yarıştığı, botlarla oynanan bir dizi arena maçıdır. Oyuncu, olağanüstü beceriye sahip gizemli bir varlık olan mevcut şampiyon Xan Kriegor'a meydan okumak için turnuva merdivenlerinde yukarı çıkar.

Silahlar arasında Uygulayıcı, Roket Fırlatıcı ve seken bıçakları ateşleyen Karındeşen bulunur. Her silahın farklı etkileri olan iki ateşleme modu vardır: örneğin, Karındeşen'ler çarpma anında patlayan sekmeyen bıçakları da ateşleyebilir. Özel bir silah, minyatür bir nükleer bomba ateşleyen ve çok büyük ve güçlü bir patlamaya neden olan Kurtarıcı'dır.

Takım maçlarında, oyuncunun takım arkadaşlarının rollerini doldurmak için botlar kullanılır. Oyuncu, botların beceri seviyesini seçebilir veya otomatik olarak oyuncunun performansına göre ayarlamasını sağlayabilir. Botlar; isim, görünüm ve silah tercihleri ​​gibi özellikleri değiştirilerek daha da özelleştirilebilir. 

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.