Tinder Gold 1 Month
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 225.33 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0
Tinder Gold 1 Aylık Abonelik Epin kodu olarak Anında Teslim Edilir.

Seni Kimlerin Beğendiğini Gör
Her gün yenilenen En Seçkin Profiller
Ve Tinder Plus® özelliklerinin tamamı!

Sınırsız Beğeni Hakkı
Sınırsız Geri Alma Hakkı
Günde 5 Super Like™
Ayda 1 Ücretsiz Boost
Passport™'la İstediğin Yere
Reklamları Gizle

Üstün bir Tinder® deneyimi için Plus, Gold veya Platinum'a yükselt.

Devam eden testler nedeniyle, Plus aboneliğinin Boost veya Super Like içermeyebileceğini, ayrıca Platinum ve Gold aboneliklerinin günde 5'ten az Super Like içerebileceğini lütfen unutma.


Tinder; yeni insanlarla tanışmak için dünyanın en popüler uygulamasıdır. Yeni insanlarla tanışmak, sosyal ağınızı genişletmek, seyahat ederken yerlilerle tanışmak veya yalnızca şu anda yaşamak için buradaysanız, doğru yere geldiniz.


Eşleş, Sohbet Et, Buluş mantığı ile dünya çapında en popüler uygulamalardan biri olan Tinder uygulaması için Tinder Abonelik paketlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alarak sahip olabilirsiniz.

Tinder Abonelik paketleri Tinder Gold Abonelik, Tinder Plus Abonelik olarak ikiye ayrılır. Bu paketler ile boots, sınırsız beğeni hakkı, sınırsız like, geri alma gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.

Tinder Abonelik ile sizi beğenenleri görerek eşleşme şansınızı daha çok arttırın. Eşleş, Sohbet Et, Buluş ve arkadaşlıklarını ilerlet keyifli sohbetler ve keyifli zamanlar sizi bekliyor. Tinder Abonelik paketleri sizi bekliyor. Tinder Gold ve Tinder Plus kodları sadece TR konumunda geçerlidir.

Satın alınan kodlar 30 gün içerisinde aktive edilmesi gereklidir. Eğer aktif aboneliğiniz varsa (plus ve gold aboneliği) o abonelik süreleri bittikten sonra bizden aldıkları kodları aktive edebilir aktif abonelikte kullanamayabilirsiniz.

Daha önceden ücretli üyelik kullanıldıysa kod aktif olmaz. Hesabınızda aktif bir kod (plus,gold) varsa önce hesabı silip tekrar kayıt olursanız kodu kullanabilirsiniz.

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.


 
1- Buradan Tinder hesabına giriş yap.
2- Profil sekmesine tıkla ve Promosyon Kodu seçeneğini seç.
3- Satın almış olduğun kodu boşluğa yapıştır ve Tinder paketinin keyfini çıkar!

Ürün kullanımı ile ilgili dikkat etmeniz gereken ek bilgiler ise aşağıda belirtildiği gibidir : 
 
1 -Kullanıcı ya da kullanıcıların hali hazırda bir premium abonelik kullanıcısı olup olmadığını teyit ediniz .
 
2-PIN'ler abonelik kredi kartı planı olmayan kullanıcılar içindir. Kullanıcı ya da kullanıcılarınızın Tinder hesabına daha önce tanımlanmış bir kredi kartı olmadığından emin olunuz. 
 
3-Kupon kodunun coğrafi kısıtlamalı bölgenin dışında kullanılıp kullanılmadığından emin olunuz.
 
4- Kısıtlı zaman çerçevesi içinde aktif ve devam eden  bir aboneliğin olup olmadığından emin olunuz. 
 
Yukarıda belirtilen durumları karşılıyor ve hata almaya devam ediyorsanız lütfen daha fazla destek için Tinder destek ekibi ile görüşünüz.