Steam Wallet 300 TL
Stok Adet Fiyat Satın alan
YOK 300.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0

300 TL Steam Wallet Card yada 300 TL Steam Cüzdan Kodu Epin kodu olarak teslim edilir. Steam Platformunda Para yerine geçmektedir. item oyun ve hediye olarak harcanabilir.

Steam 300 TL kart ürünün Toptan ve indirimli Satın al seçenekleri için sitemize üye olup bayilik başvurusu yapabilirsiniz.


Steam ücretsiz bir programdır. Size online oyun satın alma imkanı sağlar. Ancak özelliği bu kadarla sınırlı değildir. Steam ile;

  • Oyunlarınızın otomatik güncellenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Sizinle aynı oyunu oynayan oyuncular ile online sohbet edebilirsiniz.
  • Diğer oyuncular ile ürün takası yapabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınıza hediye gönderebilir ve hediye alabilirsiniz.
Steam özellikle son yıllarda milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir oyun alt yapısıdır. Bu program üzerinden online oyun satın alabilir ve bilgisayarınıza otomatik yüklenen oyunları düzenli güncellemeler ile oynayabilirsiniz. Oyun satın alma işleminizi yaparken Steam Wallet kodu nedir ve nasıl kullanılır bilmeniz gerekmektedir. Bu kod size hem oyun hem de ürün satın almada yardımcı olacak bir ödeme şeklidir. 

Steam cüzdan kodlarını, her türlü steam oyunlarını satın almak ve oyunlar içerisinde alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Bu ve buna benzer birçok ürünü Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.


 
  1. https://store.steampowered.com/ sitesinden giriş yapınız.
  2.  Sayfanın üst tarafında yer alan menüdeki “Oyunlar” başlığı içerisindeki “Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine tıklayın.

  3. "Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine tıkladıktan sonra, karşına gelecek ekrandaki kutucuğa, satın almış olduğun 15 haneli kodu girip “Devam et” butonuna basın.

  4. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, yüklediğin bakiyeyi hemen harcamaya başla.