Soulworker 3500 SoulCash
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 90.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 20
Soulworker 3500 SoulCash epin Kodu olarak teslim edilir. Bütün Gameforge oyunlarında geçerlidir.

Ürünün Toptan ve indirimli Satın al seçenekleri için sitemize üye olup bayilik başvurusu yapabilirsiniz.Güney Kore'den Lion Games Studios tarafından geliştirilen anime tarzı ücretsiz aksiyon çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG).
Oyun hikayesi, boşluk olarak bilinen bir portalın iblisleri dünyaya getirmeye başlamasından on beş yıl önce geçiyor. On beş yıl sonra, bir zamanlar boşlukta kaybolan çocuklar kendi dünyalarına geri götürülüyor. Doğaüstü güçlerle donanmış bu çocuklar, Ruh İşçileri olarak bilinecekti.

SoulWorker hızlı dövüşlerle, gerçek Anime hissiyle ve 5 eşsiz karakterle göz dolduruyor. İster tek, ister 4'lü işbirliği grubunda; her iki oyun tarzı da PvE'de kullanılabiliyor. En hızlı, yoğun zindanlar iblislerle dolup taşıyor, dolayısıyla mükemmel zamanlama ve iyi düşünülmüş kombolar vazgeçilmez oluyor.

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.

 


1. Gameforge  oyunlarından  oynadığınız oyunun web sitesine giriş yapın.
 
2. Almak istediğiniz ürünü seçin.
 
3. Ödeme yöntemi olarak e-pin seçin 
 
4. Sitemizden satın aldığınız kodu girin ve onaylayın.