Silkroad 500 Silk + 25 Bonus
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 1,330.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0
Silkroad Online Joymax 525 Silk Ürünü Sitemizde Epin kodu olarak teslim edilir.

Ürünün toplu alım indirim seçenekleri vardır.

Joymax tarafından geliştirilen ve 1 Ekim 2005'te piyasaya sürülen Silkroad Online, çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Joymax'ın kontrolü dışındaki özel sunucuların oyuna eklenmesinin 500 milyona ulaşacağı tahmin ediliyor, bu sayı sadece Avrupa ve Asya'da 250 milyonu aşıyor.

Çin ve Avrupa medeniyetlerinin komutanlarının karakterlerine dayanan oyun, eski Asya ve Avrupa arasındaki kültürel ve ekonomik ticareti yansıtıyor. Silkroad, Türkçe'yi destekleyen bir oyunda Çin ve Avrupa arasında yayınlanan devasa haritalar ve yüksek kaliteli grafiklerle benzersiz bir MMORPG deneyimidir. Oyunun amacı avcı ve hırsız olmak üzere iki mesleğe dayanmaktadır ve seçilen mesleğin özelliklerine göre ilerlemektedir.

Oyunun içinde Çinli ve Avrupalı olmak üzere iki çeşit ırk vardır. Oyuna ilk kayıt açtığınız esnada hangi ırkı seçerseniz, o ırkla ilerlersiniz ve bir daha asla ırk değiştirme gibi bir şansınız olmaz. Her ırkın kendine has özellikleri olduğu için oyun içindeki ilerleyişiniz ırkınızın özellikleri doğrultusunda ilerler.

Çinliler kendi içlerinde savaşçılar ve büyücüler olmak üzere ikiye ayrılırlar. Silah kullanma konusunda gelişmişlerdir ve hem tek hem de grup olarak hareket edebilirler. Avrupalılar ise grup halinde ilerlemekte daha uygundurlar.


Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.