Pubg Lite Battle Coin 5 TL Razer Gold
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 5.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0
Pubg Lite Battle Coin 5 TL Razer Gold kodu olarak teslim edilir.
Ürünün toptan ve indirimli satın alma seçenekleri vardır.


PUBG MOBILE LITE, özellikle düşük-orta menzilli Android cihazlar için oluşturulmuş başarılı "PUBG Mobile"ın bir sürümüdür.

PUBG MOBILE LITE oyununun oynanışı, bu battle royale oyun serisinin diğer sürümleriyle aynıdır. Amacınız küçülen bir ortamda hayatta kalmak ve ayakta kalan son oyuncu olmak. Kolay olmayacak. Neyse ki emrinizde çok sayıda silah, araç ve diğer ekipmanlar olacak. Onları akıllıca kullanın ve tüm rakiplerinizi yenmeye çalışın.

"PUBG Mobile"ın bu lite versiyonu sadece 60 oyuncuya kadar olan oyunlara izin verir. İlk bakışta bir dezavantaj gibi görünse de bu rakam aslında mobil cihazlar için ideal. Bunun nedeni, otuz dakika kadar sürmesi yerine on beş dakikanın biraz altında süren çok daha hızlı ve yoğun oyunları deneyimlemenize izin vermesidir.

PUBG MOBILE LITE, "PUBG Mobile"ın tüm heyecanını daha az belleğe sahip düşük menzilli cihazlara aktarmayı başaran mükemmel bir oyundur. Size istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde tek başınıza veya arkadaşlarınızla girebileceğiniz heyecan verici savaşlar sunan bir oyundan bahsediyoruz.

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.


 1. Oyuna giriş yapın.
  Lobide Dükkan'a tıklayın.
  Dükkan sekmesinde, sol aşağıda göreceğiniz “Bonus / Hediye Kodu” butonuna tıklayın.
  Satın almış olduğunuz kodu, açılan bu pencereye girin.

  Ve son olarak PUBG LITE'ın ve yeni eşyanızın keyfini çıkarın!


  Not: Midasbuy üzerinden Razer ile Yüklemelerde Elmas Miktarları Değişebilir.