Point Blank 21000 TG
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 300.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 20
Point Blank 21000 TG Tam Game tarafından yayınlanan tamamen Türkçe MMOFPS oyunudur. Pin kodu olarak teslim edilir. Point Blank ödeme sayfasında E-Pin seçtikten sonra, TG kodu ve TG şifresi girilerek aktif edilir.

Ürünün Toptan ve indirimli Satın al seçenekleri için sitemize üye olup bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Zepetto Games tarafından Güney Kore'de Ekim 2010'da yayınlanan Point Blank sizleri bekliyor. MMOFPS türüne ait olan Point Blank, benzersiz özellikleriyle kullanıcının başını döndürerek aksiyon dolu bir macera sunuyor.

Oyunda iki karşıt grup var, Free Rebels ve Ct Force.CtForce ekibi, mevcut düzen ve sisteme karşı asi ve liberal bir tavır sergileyen Hür Asilerin en büyük düşmanı elbette. Oyunun en dikkat çeken özelliklerinden biri de tabii ki sıralama sistemi. Askeri sistemde olduğu gibi savaştıkça ve tecrübe kazandıkça rütbeniz yükseliyor. Bunu yaparak takım arkadaşlarınıza merhamet ediyor ve düşmanlarınıza karşı korkunç bir avantaj sağlıyorsunuz. Tabii ki daha hızlı yükselmek istiyorsanız oyun içi görev kartlarına dikkat etmeniz ve verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Tamamlanan görevlerden kazanılan ek XP puanları ile oyununuzu daha kolay ve daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.


Öncelikle Point Blank`in (https://www.tamgame.com) sitesine  kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız.

1- Solda TG yükleye basınız
2- Açılan Sayfadan E-pin Kodu sekmesine basınız.
3- Devam butonuyla işleme devam ediniz. 
4- Bizden aldığınız ürün kodu ve şifresini açılan uygun yerlere yazınız.
5- Devam diyerek işlemi tamamlayınız.

Poinblank-TGyukle-01
Poinblank-TGyukle-02