PUBG Mobile 16200 UC
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 4,000.00 TL
PUBG Mobile 16200 UC ( Unknown Cash ) satın alma işlemi anında Epin kodu olarak teslim edilir.

Ürünün Toptan ve indirimli satış seçenekleri mevcuttur.

 
PUBG MOBILE, Tencent Games çatısı altında Lightspeed & Quantum Studios tarafından bağımsız olarak geliştirilen ve resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS lisansına sahip mobil bir Battle Royale oyunu. Global olarak Mart 2018'de yayınlandı. Unreal Engine 4 oyun motoru ile yapılan PUBG MOBILE, oyunculara görsel kalite, haritalar, atış deneyimi ve diğer konularda kapsamlı ve gerçekçi bir Battle Royale deneyimi sunmaya odaklanıyor. 
 
Yüz oyuncu heyecan dolu ve eğlenceli bir yolculuğa çıkmak için savaş alanına iniş yapar. Her bir oyuncunun savaş alanındaki son takım olabilmek için hayatta kalmasına yardımcı olacak malzemeleri toplaması, ayrıca harita koşullarından, araçlardan ve ögelerden en iyi şekilde yararlanması gerekir. Kalp atışlarını kontrol et ve oyun alanı daralmadan önce tetikte ol.
Oyuncuların seçim yapabileceği Erangel, Miramar, Sanhok, Livik ve daha birçok harita bulunur. 
 
Keşfedilmeyi bekleyen oyun mekaniklerini unutma! Bugüne kadar PUBG MOBILE'ın etkisi yalnızca bir oyun olmanın sınırlarını çoktan aştı. PUBG MOBILE, artık dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları bir araya getiren bir platform ve oyuncuların yaşamlarını doyasıya yaşamaları için onları yüreklendiren bir marka.
PUBG MOBILE: Orijinal Battle Royale deneyimi, en iyisi ve ilki!

Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.


Pubg Mobile UC yükleme yapmak için www.midasbuy.com adresinden hesabınız olması gerekir. Hazırda hesabınız yoksa “Hesap Oluştur (Create Account)” kısmından öncelikle işlem yapmanız gerekir. 

Hesaba giriş tamamlandığında sağ üst bölümde yer alan farklı ülke isimleri arasından uygun olanı seçin (Örnek: Turkey). Pubg Mobile oyununa girişte kullandığınız ID karakterlerini doğru bir şekilde girmelisiniz. Satın aldığınız UC kodu “Redeem gifts” başlıklı kutucuğun içine doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olun. Devam (Ok, Enter) diyerek işlemi tamamladığınız zaman oyun içi satın alım paranız yüklenmiş olur. (UC Kod Yükleme linki: https://www.midasbuy.com/midasbuy/ot/redeem/pubgm )


Direk e-pin bozdurma linki: 

https://www.midasbuy.com/midasbuy/ot/redeem/pubgm 

- www.midasbuy.com adresinden PUBG Mobile oyunu seçin.
- Çıkan ekranda PUBG Mobile oyun ID'nizi yazdıktan sonra entere basın.
- Ödeme Yönteminnden Razer Pin'i seçin.
- Sitemizden Satın almış olduğunuz Seri numarasını ve Pin kodunu yazdıktan sonra NEXT'e tıklayın.
- Razer Pin ile UC Yüklemelerde güncel miktar midasbuy razer pin ekranından ögrenilmelidir.