OGame 3000 Karanlık Madde
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 9.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 20
OGame 3000 Karanlık Madde epin Kodu olarak teslim edilir. Gameforge Firmasının 9 TL lik kuponudur. Bütün Gameforge oyunlarında geçerlidir.

Ürünün Toptan ve indirimli Satın al seçenekleri için sitemize üye olup bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

OGame, internet üzerinden tamamen türkçe olarak oynanan metin tabanlı ,uzay savaşları üzerinde strateji yapılan çok oyunculu online tarayıcı oyunudur. Dünya çapında İki milyon kullanıcıya sahiptir. Türkçe dil desteği çok yıllar önce hayata geçtiğinden, Türkiye’de online tarayıcı oyunlarının başında gelir.

OGame’ de amaç, uzay boşluğunda makina ve robotlaşma süreçlerini hızlandırmak ve geliştirmek ve bunun sonucunda düşman uzay gemilere saldırılar düzenlemektir. Oyun içerinde ittifak birlikleri ile daha kısa sürede daha çok gezegen elde edilebilir.
Oyunda, tüm OGame evrenleri üç sınıflandırmadan oluşur bunlar galaksiler, sistemler ve gezegenlerdir. Tüm evrenler 9 galaksi, her galakside 499 güneş sistemi ve her güneş sisteminde 15 gezegen içerir. Farkı galaksilere filo göndermek mesafesine göre süreleri değişebilmektedir. Her oyuncu rastgele bir gezegende başlar.

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.