Nimo TV Razer Gold 5 TL
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 5.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0
Desteklediğiniz yayıncılara Elmas satın alarak abone olabilir, hediye gönderebilirsiniz. Dünyanın en iyi oyun canlı yayın platformu, Elmas Satın Alıp Yayıncılara yollayabilirsiniz.

 

Nimo TV ile benzersiz oyunların yetenekli yayıncılarına erişim sağlayın ve onların nasıl harikalar yarattığına tanıklık edin! Yılın her ayında gerçekleşen E-spor organizasyonlarında izleyici olarak yerinizi alın. PUBG Mobile, Mobile Legends: Bang Bang, League of Legends: Wildrift ve birçok popüler oyunun en iyi yayıncıları Nimo TV'de!

Sohbete ortak ol ve sevdiğin yayıncıları Razer Gold fırsatları ile satın alacağın Nimo TV elmasları ile ödüllendir!

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.


Razer Gold ile Nasıl Yüklenir?

- Nimo TV'nin web adresine girerek bir hesap oluştur.

- Oluşturduğun hesabınla ekranın sağ üst köşesinde yer alan "Recharge" butonuna tıkla.

- Gelen PIN redemption ekranında sahip olduğunuz Razer Gold PIN'in seri numarasını ve PIN kodunu giriniz.

- Ödemeyi finalize ediniz.

- Tebrikler! Ödeme yaptığınız kadar Nimo TV Elmasınız hesabınıza yüklendi!


Önemli Duyuru : Razer Pin kısmı Nimo tv Tarafından fiyat farkı oluşan döviz değişimi gibi durumlarda gizlenebilmektedir. Bu durumda satın alınan kodlar Razer gold kısmından bozdurulabilmekte fakat tam elmas karşılığı gelmemektedir.Bu durum tarafımızdan düzeltilebilecek bir dıurum değildir Alınan Razer TL kodunun karşılığında kaç elmas alınacağını bilerek satın almalısınız.