Product Unit Price Quantity Price
30 Ejder Parası 6 TRY 

5.40 TL 0.00 TL
60 Ejder Parası 12 TRY 

12.00 TL 0.00 TL
180 Ejder Parası 30 TRY 

29.00 TL 0.00 TL
450 Ejder Parası 60 TRY 

59.00 TL 0.00 TL
1275 Ejder Parası 150 TRY 

148.50 TL 0.00 TL
3000 Ejder Parası 300 TRY 

298.00 TL 0.00 TL
M2Bob 7 Günlük 

26.50 TL 0.00 TL
M2Bob 15 Günlük 

46.25 TL 0.00 TL
M2Bob 33 Günlük 

82.30 TL 0.00 TL

METİN 2 Ejderhe Parası satışları bir çok kart ile yapılmaktadır.

Game Forge Kuponu ile Alabileceğiniz EP Miktarları

    30 EP için  >>    3€ luk Game Forge Kuponunu
  125 EP için  >>  10€ luk Game Forge Kuponunu
  500 EP için  >>  25€ luk Game Forge Kuponunu
1250 EP için >>   50€ luk Game Forge Kuponunu  Satın almalısınız

Bu Oranlar Gameforge Tarafından Belirlenmiştir Gameforgenin Yaptıgı Oran Değişikliklerinden Turkpin Sorumlu Değildir.
Fiyatları EPin Kısmından görebilirsiniz. 


Ultimate Game Kart İle Alabileceğiniz EP Miktarları

10$ lık Ultimate Game Kart ile    85 Ejder Parası
20$ lık Ultimate Game Kart ile   220 Ejder Parası
50$ lık Ultimate Game Kart ile   800 Ejder Parası satın alabilirsiniz.


Not: Daha Büyük Tutarlı Ultimate Game Kart Ürünlerini Firmalar Kısmından Alabilirsiniz
Ultimate Game Kartları Kullanmak için Ülke Olarak ABD Seçmelisiniz.Sadece Kırmızı Ülkede Oyun parası satışı vardır.
Gold Fiyatlarını Gold Kısmından Görebilirsiniz.

METIN 2 THE DARK DRAGONS EKLENTİSİ HAKKINDA BİLGİ

Şimdiye kadar hiç görülmemiş büyüklükteki Metin2 güncellemesiyle ek bölgeler, yeni canavarlar, ejderha taşı simyası ekleniyor ve seviye sınırı 105'e çıkarılıyor 

"The Dark Dragons" eklentisi sayesinde başarılı MMO oyunu Metin2'nin oyuncuları esrarengiz bir adada yeni yaratık, görev ve ödüllerle tanışacak. Seviye sınırı 105'e çıkarılacak ve gizemli ejderha taşı simyasıyla Metin2 kahramanları güçlerine güç katacak.

Karanlık Ejderha Kayası

Seviye 90 üstü oyuncular, Ejderha Ateşi Burnu, Gautama Uçurumu, Yıldırım Dağları ve Nefrit Körfezi gibi yeni ve zorlu bölgeleri gönüllerinin alabildiği kadar araştırabilecek. Bu bölgeler Karanlık Ejderha Kayası isimli efsanevi adada bulunur. Orada yeni canavarlar, Triton ordusunun balık yaratıkları veya Mantikor ırkından olan kanatlı yaratıklar pusuda bekleyecek. Bu korkutucu yaratıkları ve devasa liderlerini alt etmek cesaret ve savaşçı ruhu ister.

Eklenen bölgelerde daha nice zorlu mücadele ve tehlikeler gizli. Adaya örneğin yeni, hattâ daha tehlikeli Metin Taşları yağacak. Kara etkilerinden Krallığı kurtarmak için onların hemen yok edilmesi gerekir. Yeni görevlerin üstesinden gelmeyi bilen cesur kahramanlar ödül olarak çok sayıda güçlü silah ve zırh kazanacak.

Ejerha Taşı Simyası ve maksimum sınırın 105'e çıkarılması

Karanlık Ejderha Kayası yolculuğunun şıp diye bitmemesi için oyun karakterleri artık seviye 105'e kadar yükselebilecek. Oyuncular, gizemli ejderha taşı simyasıyla ele geçirdikleri ejderha taşı parçalarından güçlü ejderha taşları üretebilecek ve sayelerinde inanılmaz derecede güç kazanacak. Ejderha taşları bir zamanlar temel ejderhaların kalp ve ruhlarından oluşmuş. Bu taşları kullananlar örneğin isabet için bonus veya mana puanından faydalanabildiği gibi ateş, buz, toprak, rüzgar, yıldırım ve karanlık elementlerine karşı etkili dayanıklılık da kazanacak. Seviye 30 üstü karakterler bu büyülü değerli taşlardan iki çeşit set oluşturabilecek: gökyüzü ve dünya. Etkilerini daha da artırmak için ejderha taşları birçok aşamada arındırılabilecek. Gamefprge...

Oyun Hakkında Bilgi:


Eski zamanlarda tüm kıta tek bir İmparatorluk olarak birleşmişti. Halk İmparatorluk otoritesi altında barış içerisinde ve yardımlaşarak yaşıyordu. Ancak bir gün tehdit tehlike gökyüzünden devasaMetin Taşları formunda yer yüzüne yağdı. Taşların etkisi kıtanın sadece coğrafyasını ve iklimini etkilemekle kalmadı, aynı zamanda hayvanları da etkisi altına aldı. Hayvanlarmutasyon geçirerek güçlü ölümcül, zalim ve çirkin canavarlara dönüştüler. Birçok ölümcül bir hastalığa yakalanarak öldüler ve tüm cezalandırılmış kıtaya yayılan ürpertici zombileredönüştüler.

Oluşan kaos eski imparatorluğun dağılmasına yolaçtı ve kıtanın uç kesimlerinde o günden bugüne düşman 3 küçük imparatorluk kuruldu. Metin Taşlarının düştüğü kıtanın ortasında ise en korkutucu yaratıklar yaşar oldu ancak hala daha küçük Metin Taşları gökyüzünden düşmeye devam ediyor. Ürkütücü bir gerçek var ki oda Metin Taşlarının her geçen gün gücünün artıyor olması. Bu yeni güç Ejder Tanrısının kişisel olarak kıtada orataya çıkmasını ve Metin Taşlarının kıtasında günden güne büyüyen hakimiyetini ortadan kaldırmak için çalışmaya başlamasını sağladı. Ejder Tanrısının güçlü bir müttefiği olun ve Metin Taşlarının gücünü alt edin. Kıtanın parçalanmasını durdurun ve önderliğinizde yeniden bir araya gelmesini sağlayın! 

EasyMetin2 Agents :

There is indeed unhealthy and vicious competition about reduce the price of EasyMetin2 cards personally between our agents .This situation is unhealthy and break the balance of EasyMetin market. The most improtant ,that is not allowed to happen by EasyMetin2 Team .
 
First of all ,all the agents who reduce the price of EasyMetin2 cards personally ,make the price not lower than 80% of the official retail price as soon as possible !

Second, EasyMetin2 Team will check and confirm the price of the EasyMetin2 cards in agent's web and custorm service irregulaerly .If the agent reduce the price of EasyMetin2 cards personally again,EasyMetin2 Team will rise in wholesale price of that agent as punishment .

Third ,if EasyMetin2 Team find that agent reduce the price again after the punishment of rise in price ,we will cancel that agent and delete in our agent page ,block all the cards which belong to that agent .

Fourth,in order to standardize market and agent order ,the new agent system is now in full operation .The more details as follow:

(1)There are 2 different kind of agent : top_agent and sub agent .
(2)Top_agent must buy more than 300 cards (include 300) every month .
(3)Top_agent will get especial discount from Easymetin2 Team.
(4)Only top_agent can get cards from Easymetin2 Team.
(5)The ppl who can not buy more than 300 cards (include 300) every month are our sub_agent .
(6)Sub_agent get the discount and cards from top_agent ,not from Easymetin2 Team any more.
(7)Top_agents have rights to decide the wholesale price to sub_agent,they also have rights to discuss with each other to adjust the retail price,only if the price spread is not far from offical retail price.
(8)As top_agent, you must do payment firstly before you get packs.

Thank you

Easymetin2 Team

Remark:

1.From September,2011, we will begin to count the sum of packs which every agent buys from us, after this month, we will only keep three top_agents in Turkey whose sales volume is biggest.
2.In September, all agents have right to check the price of other agent, and report to us. We also will send 1day cards to every agent, the rate is five 30days card (or ten 14days card) to one 1day card.
3.Retail price must not be lower than 80% of retail price.

Thank you

Etiketler:

Metin2 Ejderha Parası, Metin2 Yang, Metin2 EP, Easymetin2, Metin2 Hile, M2bob