Metin2 60 Ejder Parası  18 TRY
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 18.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 20
Metin2 60 Ejder Parası epin Kodu olarak teslim edilir.  Bütün Gameforge oyunlarında geçerlidir.

Ürünün Toptan ve indirimli Satın al seçenekleri için sitemize üye olup bayilik başvurusu yapabilirsiniz.


Eski zamanlarda tüm kıta tek bir İmparatorluk olarak birleşmişti. Halk İmparatorluk otoritesi altında barış içerisinde ve yardımlaşarak yaşıyordu. Ancak bir gün tehdit tehlike gökyüzünden devasaMetin Taşları formunda yer yüzüne yağdı. Taşların etkisi kıtanın sadece coğrafyasını ve iklimini etkilemekle kalmadı, aynı zamanda hayvanları da etkisi altına aldı. Hayvanlarmutasyon geçirerek güçlü ölümcül, zalim ve çirkin canavarlara dönüştüler. Birçok ölümcül bir hastalığa yakalanarak öldüler ve tüm cezalandırılmış kıtaya yayılan ürpertici zombilere dönüştüler. 


Oluşan kaos eski imparatorluğun dağılmasına yolaçtı ve kıtanın uç kesimlerinde o günden bugüne düşman 3 küçük imparatorluk kuruldu. Metin Taşlarının düştüğü kıtanın ortasında ise en korkutucu yaratıklar yaşar oldu ancak hala daha küçük Metin Taşları gökyüzünden düşmeye devam ediyor. Ürkütücü bir gerçek var ki oda Metin Taşlarının her geçen gün gücünün artıyor olması. Bu yeni güç Ejder Tanrısının kişisel olarak kıtada orataya çıkmasını ve Metin Taşlarının kıtasında günden güne büyüyen hakimiyetini ortadan kaldırmak için çalışmaya başlamasını sağladı. Ejder Tanrısının güçlü bir müttefiği olun ve Metin Taşlarının gücünü alt edin. Kıtanın parçalanmasını durdurun ve önderliğinizde yeniden bir araya gelmesini sağlayın! 

Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.


GameForge istemcisine giriniz. 

Kullanıcı bilgilerinizle giriş yapınız. 

Kütüphaneye tıklayınız. 

Ardından  ayarlar butonuna tıklayınız. 

metin2_yardim_1    

Açılan sayfada kullanıcı adınızın yanındaki çark simgesine tıklayınız. 

metin2_oyunhesabi_baglama   

Hesabım sayfasına yönlendirileceksiniz. 

"EP AL" butonuna tıklayınız. 

metin2_yardim_hesabim_kısmı  

Yönlendirildiğiniz sayfada kupon bozdur butonuna tıklayınız. 

metin2_yardim_kuponu_bozdur 

Son olarak kupon kodunuzu doğru bir şekilde giriniz.

Kuponunuzu kontrol ediniz. 

metin2_yardim_kuponkodugiris 

İşlem başarılı. Keyifli oyunlar dileriz.