Stok Adet Fiyat Satın alan
YOK 83.16 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0
Lords Mobile Research & Development Paketi Epin Kodu Olarak Teslim Edilir. Paketler aynı zamanda Apple Store Google Play Ve Steam Kodları ile de alınabilir.

Lords Mobile Research & Development Paketi Toplu ve indirimli Satın Al Seçenekleri Mevcuttur.

PAKET İÇERİĞİ ;

Lords Mobile , IGG tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir video oyunudur ve Android , iOS ve Steam'den indirilebilir. Oyunu oynamak ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar. App Annie'ye göre oyun, App Store (iOS) ve Google Play'de en çok hasılat yapan uygulamalardan (strateji) biridir. Oyunun resmi açıklaması, dünya çapında 200 milyondan fazla oyuncusu olduğunu belirtiyor.

Oynanışı, en dikkate değer olanı PVP savaşları olan birkaç oyun modundan oluşur. Oyuncular, düşman üslerine saldırmak, onları yok etmek, kaynakları ele geçirmek ve düşman liderlerini ele geçirmek için kendi üslerini geliştirir ve bir ordu kurar. 

Oyundaki saldırılar ve savunmalar, gelişmiş taktiksel ve stratejik düşünmeyi gerektirir. Oyuncu sadece hangi kahramanları savaşa sokacağını, hangi ekipmanı giyeceğini bilmekle kalmamalı, aynı zamanda mevcut durumla ilişkili hızlı kararlar verebilmelidir.

Sınır yoluna girin! 

Kule savunmasını seviyorsanız, Borderway tam size göre! Sınırda dolaşan düşmanları geride bırakmak için farklı aşamalarda farklı şekillerde toplanan yükseltilebilir kartları birleştirin!

Kendi krallığınızı kurun
Binaları yükseltin, araştırın, ordunuzu eğitin, kahramanlarınızı geliştirin ve bu hedefi ilerletin!

Bir birim oluşumu seçin 
4 çeşit birlik ve 6 çeşit formasyon kullanmakta serbestsiniz. Dağıtımınızı planlayın ve askerlerinizi doğru kahramanlara atamak için birliklerinizden yararlanın! Düşmanlarınızı yenmek için mükemmel stratejiyi geliştirin!

Kudretli Kahramanlar 
5 kahramandan oluşan güçlü bir ekip oluşturun, RPG benzeri sahnelerde savaşın ve krallığınıza zafer getirmenin tadını çıkarın!

Bir ittifak kurun 
Loncaya katılın ve arkadaşlarınızla savaşın! Lonca ile katılabileceğiniz birçok etkinlik var: Lonca Savaşları, Krallık Savaşları-Krallık Savaşları, İmparatorluk Savaşları, Kale Savaşları, Dark Nest Invasion ve daha fazlası!

Uluslararası oyuncularla savaşın 
Yolunuz dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla kesişiyor. Seni engelleyen şeyi yok et! Tahtı al ve hepsini yönet!

Animasyon Savaşı 
Orduyu 3D grafiklerde izlerken savaşın heyecanını hissedin! Kahramanınızın yeteneklerini kullanmasını ve gizemli güçlerini sergilemesini izleyin!

Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.