Legend Online Reborn 7500 + 750 Elmas
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 600.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 20
Legend Online 7500 + 750 Elmas Legend Online hesabınıza 8250 elmas bakiye ekler. Epin kodu olarak anında teslim edilir.

Ürünün toplu alımda indirimli satış seçenekleri vardır.


Legend Online Reborn
 eğer bilgisayarınızı zorlamadan çalışacak bir oyun oynamak isterseniz beklentilerinizi karşılayabilecek bir online rol yapma oyunu. Windows platformu için geliştirilen başarılı online rol yapma oyunu, günümüzde milyonlarca kullanıcı tarafından oynanmaya devam ediliyor.

Yıllardır düzenli güncellemeler alan başarılı yapım, ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Legend Online Reborn, bünyesinde Türkçe diline yer vermese de ülkemizde de sevilerek oynanıyor. İngilizce dil desteğine sahip olan başarılı rol yapma oyunu günümüze kadar milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

İnternet tarayıcılarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Legend Online Reborn'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyadaki kötülükle savaşıyoruz. Oyuna başlarken bize farklı kahraman sınıflarından birini seçme imkanı veriliyor. Büyücü, Savaşçı ve Yaycı sınıfları bize farklı savaş sitlleri sunuyor. Savaşçı ile kılıçlarımızı kullanarak yakın mesafeden savaşıyoruz. 

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.