Legend Online 3000 + 300 Elmas
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 240.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 20
Legend Online 3000 + 300 Elmas Legend Online hesabınıza 3300 elmas bakiye ekler. Epin kodu olarak anında teslim edilir.

Ürünün toplu alımda indirimli satış seçenekleri vardır.

Legend Online indirmeye gerek kalmadan online olarak tarayıcınızdan oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur. Facebook hesabınızla giriş yapabildiğiniz Legend Online'da size verilen ordunun efendisi olarak oyuna dahil oluyorsunuz ve dünyadaki son savaşta yaşanan gelgitleri durdurmak, insanlığı kurtarmak ve barışı sürdürmek için savaşmaya başlıyorsunuz.


7 farklı askerin yer aldığı oyunda her askerin kendine has özel güçleri bulunmaktadır. Savaşlara katılarak karakterinizin seviyesini yükseltmeli ve güçlerini geliştirmelisiniz. Şehir geliştirme özelliğinin de yer aldığı oyunda yeteneklerinizi güçlendirmek için şehir inşa edebilirsiniz.

Savaşlardan ve görevlerden kazandığınız eşyaları kullanarak karakterinizi daha kuvvetli hale getirebilir böylece rakiplerinize karşı avantajlı duruma geçebilirsiniz. Ayrıca Legend Online'da savaşmanın dışında, Çiftlikte ürün ekme, Kahraman Yetiştirme, Kader Sitemi , Teknoloji Sistemi gibi sistemlerle daha da gelişebilirsiniz.

Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.


Legend Online oyununa giriş yapınız.

Oyun anasayfasındaki "ödeme" butonuna tıklayınız.

legend_online_anasayfa  

Ödeme ekranında "Server" seçiminizi yapınız. 

 Ödeme yöntemleri içerisinden "Epin" olarak seçim yapınız. 

 legend_online_server_secim 

Satın Al butonuna tıklayınız. 

Açılan pencereye bizden aldığınız "Epin Kodu"nu giriniz. 
legend_online_epin_kodu_girme