Kings Age 150 Hükümdarlık
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 45.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 20
Kings Age 150 Hükümdarlık epin Kodu olarak teslim edilir. Gameforge Firmasının 30 TL lik kuponudur. Bütün Gameforge oyunlarında geçerlidir.

Ürünün Toptan ve indirimli Satın al seçenekleri için sitemize üye olup bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

KingsAgeGameforge AG tarafından geliştirilen, metin tabanlı, oyuncu ve klanların savaşları temalı çok oyunculu çevrimiçi tarayıcı oyunudur.

KingsAge birçok ülkede yerel dilleriyle oynanmaktadır. Nadir durumlar hariç hiçbir ülkelerde farklılık yoktur.Oyuncular resmi forumlardan duyuruları ve yeni sürüm özelliklerini alabiliyorlar ve sohbet savaş raporları ve kişisel paylaşımlarda bulunabiliyorlar.

Oyun başında her oyuncuya bir köy verilir tüm kademeler 1 de başlar. Bazı binalar yoktur. Bu binaları yapmak için ana bina veya diğer binalarda belli kademelere erişmek şarttır.
3 ana kaynak vardır: odun, taş, demir bunları bina yaparken ve asker üretirken kullanmak gerekir. Bu ana kaynakların yanında çiftlik binası vardır. Çiftlik binası büyümeden nüfus büyümez. Diğer bir binada markettir. Bu binadan elinizdeki kaynakları satabilir, değiş tokuş yapabilirsiniz. Asker yetiştirmek için kışla binası kullanılır, kışlada asker yetiştirilir. İçtima alanı askerlerin toplanıp başka köylere saldırı veya savunma amaçlı gönderilmesini sağlar. Misyoner köyü aldıktan sonra ölür, başka köylerde kullanılamaz.

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.