Google Play kodu 25 TL
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 25.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0

PUBG New State; PlayerUnknown’s Battlegrounds’un yapımcısı olan PUBG Studio’nun en yeni mobil oyunudur. Yeni nesil Battle Royale oyunu PUBG New State’de hayatta kalmak için 100 yarışmacıyla karşı karşıya zorlu bir mücadele içinde olacaksınız.

Oyun 2051 yılında geçmektedir. Oyunda TROI, Erangel 3.0 düzeyinde haritalar bulunur. Oyun, birtakım cihazlarda rakiplerine göre üst düzey grafikler içeriyor.

NEW STATE Mobile'da, 100 oyuncu, oyunun ana haritası olan TROI adlı uzak bir 8x8 adada bir uçaktan atlayarak, malzemeleri toplamak ve sonuncusu kazanan olmak üzere hayatta kalmak için savaşırken birbirleriyle savaşmak için konuşlandırılır. TROI, fütüristik çevresi, binaları, mimarileri ve anıtları ile kuzey Amerika Birleşik Devletleri'nde 2051 yılında geçiyor. Yeni özellikler arasında dronlar, balistik kalkanlar, neon manzaralar, savaş dengeleme yeteneği, ölü takım arkadaşlarını diriltme ve düşen düşmanları "asker olarak alma" yer alıyor 

Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.