Ürün Adı Birim Fiyatı Adet Fiyat
Google Play Hediye Kodu 25 TL 

Google Play Bakiye Kodu Olarak Teslim Edilir.

25.00 TL 0.00 TL
Google Play Hediye Kodu 50 TL  

Google Play Bakiye Kodu Olarak Teslim Edilir.

50.00 TL 0.00 TL
Google Play Hediye Kodu 100 TL 

Google Play Bakiye Kodu Olarak Teslim Edilir.

100.00 TL 0.00 TL
Google Play hediye kodu 250 TL 

Google Play Bakiye Kodu Olarak Teslim Edilir.

250.00 TL 0.00 TL
Google Play hediye kodu 400 TL 

Google Play Bakiye Kodu Olarak Teslim Edilir.

400.00 TL 0.00 TL
Google Play hediye kodu 500 TL 

Google Play Bakiye Kodu Olarak Teslim Edilir.

500.00 TL 0.00 TL
Google Play hediye kodu 1000 TL 

Google Play Bakiye Kodu Olarak Teslim Edilir.

1,000.00 TL 0.00 TL
Google Play hediye kodu 25 - 1250 TL 

İhtiyaçlarınıza uygun Google Play hediye kodu tutarını belirleyin. 25 TL ile 1250 TL arasında girilmelidir.

Kod Değeri Giriniz: TL

Bir kod. Sonsuz eğlence.
Milyonlarca uygulama, oyun ve daha fazlası... Aradığınızı mutlaka bulacaksınız.

Keşfedilmeyi bekleyen milyonlarca uygulama, oyun ve farklı içeriğin bulunduğu Google Play dünyasında herkes aradığını bulabilir. Google Play hediye kodlarını kullanın ve en sık oynadığınız oyunlardan vazgeçemediğiniz uygulamalara uzanan sonsuz eğlence seçeneklerini keşfedin. Son kullanma tarihi yoktur ve oynamaya başlamak için kredi kartı veya ek ücret gerekmez. Google Play hediye kodlarını dilediğiniz herkese hatta kendinize bile hediye edebilirsiniz.

En sevdiğiniz içerikleri anında indirin ve seyahat ederken, evde veya her istediğinizde erişin. Google Play uygulamalarınızı, oyunlarınızı ve daha fazlasını Android, iOS, Chromecast ve web tarayıcınız dahil istediğiniz her cihazda ve her yerde kullanabilirsiniz.

Bu hediye kartının kodunu yalnızca Google Play'de kullanın. Kodun talep edildiği diğer durumlarda bir dolandırıcılık girişimiyle karşı karşıya olabilirsiniz. play.google.com/giftcardscam adresini ziyaret edin.

Verilen kodu Play Store uygulamasında veya play.google.com adresinde girerek hediye kartını kullanabilirsiniz.

Şartlar ve Koşullar: Tabi olduğu şartların tamamını ve gizlilik politikasını görmek için play.google.com/tr-card-terms adresini ziyaret edin. Kullanıcı Türkiye'de mukim ve 13 yaşından büyük olmalıdır. Google Play kartı Google Arizona LLC (“GAZ”) tarafından verilmiştir. Kullanmak için Google Payments hesabı ve internet erişimi gereklidir. Kullanılan bakiye GAZ'nin satış ortağı olan Google Payment Corp. (“GPC”) tarafından Google Payments hesabınızda tutulur. Yalnızca Google Play'deki uygun öğeleri satın almak için kullanılabilir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır. Herhangi bir kart ücreti veya son kullanma tarihi yoktur. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz, Google Play dışındaki bakiyelerle birleştirilemez, yeniden satılamaz, takas edilemez veya değer karşılığında devredilemez. Kartın kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Yardım almak veya bakiyeyi görüntülemek için support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresini ziyaret edin.

 


Sitemizde Satılan Ürünler:
 
Google Play kodu 25 TL
Google Play kodu 50 TL
Google Play kodu 100 TL

E-pin İadesi ve Kontrol Yapılamaz.