Gladiatus 2500 Yakut
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 450.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 20
Gladiatus 2500 Yakut epin Kodu olarak teslim edilir. Gameforge Firmasının 300 TL lik kuponudur. Bütün Gameforge oyunlarında geçerlidir.

Ürünün Toptan ve indirimli Satın al seçenekleri için sitemize üye olup bayilik başvurusu yapabilirsiniz.


Bu oyunun amacı eski romadaki gladiatörleri donatıp savaştırmaktır itibar ne kadar yüksek olup yüksek skor da ne kadar azalırsa gladiatörlerin o kadar güçlüdürler.
Oyunda altınlar sayesinde eşya alınır ve eğitim yaparak gladyatörün özelliklerini arttırabilirsin ve yakutlarlada çok şeyler yapabilirsin(dikkat yakut gerçek para ile alınır.)
Tavernada görev yapabilir, keşif seferi,farklı işlerde çalışma veya arenada savaş yaparak altın ve tecrübe kazanabilirsin.Tecrübe seviye atlamana yarayan özelliktir.Belirtilen tecrübeye ulaşırsan seviye atlarsın.

Gladiatus’ta oyun içi para birimi olarak Gladiatus Yakut kullanılmaktadır. Karakteriniz için ekstra özellik ve donanım sahibi olmak için Gladiatus Yakut denen bu değerli taşları satın alabilirsiniz.

Turkpin Satış sitesinden Gladiatus Yakut satın al ve efsanevi kahraman sen ol! Fırsatlara ve kampanyalara hemen gözatabilirsin.