Garena Shell 500
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 270.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0
Garena 500 Shell Sitemizde Epin Kodu olarak anında teslim edilir Garenaya bağlı bütün oyunlarda geçerlidir

Garne 500 Shell toptan ve indirimli Satın al seçenekleri mevcuttur


Garena
 (açılımı Global Arena), Ocean Global Holding ve geliştirici Singapore Ocean Technology and Media Co. tarafından hizmet veren çevrimiçi oyun platformudur.
Oyunlar LAN yöntemiyle oynanır. Oyuncular bu oyunlara kurucu veya oyuncu olarak katılabilir. Garena sistemi, tecrübe puanı elde edilerek oluşturulur. Buna "Ladder System" denir. Ladder sistemde oyuncular kazandıkları veya kaybettikleri oyunlara göre sıralamaya yerleşir ve tecrübe kazanırlar.
Ayrıca oyuncular interaktif oyunlar "GGTV" aracılığıyla izleyebilirler. "GGTV" turnuvaları veya oyunları canlı olarak izleme imkânı sunar.

Oyuna girmek ve oynamak ücretsizdir. Fakat bazı özelliklerden faydalanabilmek için para ile eşya veya altın, gümüş üyelikler alınabilir.

Garena yaklaşık 153 farklı ülkeden 20.000.000 civarı oyuncu ile faaliyet gösterir. 43 ülke ise oyunda resmi olarak adı geçen ülkelerdir. Örneğin; Türkiye, Yunanistan, Almanya gibi.

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.