Fortnite Vpapel 100 USD
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 2,760.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0
Fortnite Vpapel 100 USD Razer Gold kodu olarak teslim edilir. Oyun içerisinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. 

Ürünün toptan ve indirimli satın alma seçenekleri için üye girişi yapınız. 

Fortnite, Epic Games tarafından tasarlanan çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Fortnite’ın hem Save The World hikaye modu, hem de Battle Royal PvP modu olmak üzere iki modu bulunmaktadır. Oyun,

üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan ücretsiz bir nişancı battle-royale oyunudur. Oyunda 4 kişiye kadar eşli oynanabilen çeşitli modlar bulunur.

Battle Royale

Bu mod Fortnite’ın en popüler modudur. Uçan bir otobüsten Fortnite Adası’na inişiniz gerçekleşir. İster tek başınıza ister 4 kişiye kadar takımınızla battle-royale modunu oynayabilirsiniz. Amacınız adada tek başınıza kalana kadar uğraşmaktır.

Fortnite Battle Royale modunda her sezon yeni silahlar, ögeler, araçlar, harita değişiklikleri, özel etkinlikler ve içerikler oyuna eklenir.

Creative (Yaratıcı Mod)

Yaratıcı modda, arkadaşlarınızla çevrim içi bir şekilde hayalinizdeki oyunu veya adayı yaratabilirsiniz. Becerilerinizin ve hayal gücünüzle yaratıcılığınızı konuşturun veya oyuncular tarafından yapılmış binlerce oyunu deneyin!

Save The World

Fortnite Save the World’de devasa yok edilebilir bir haritada arkadaşlarınızla üsler, silahlar ve ögeler üreterek ”Suratsızlar” olarak bilinen canavarlara karşı mücadele ediyorsunuz.

Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.

Savaşamanın tadını çıkarın! 


Fortnite oyun içerisine hesap bilgilerinizle giriş yapınız. 

Oyunun ana ekranında yer alan "V-Papel" butonuna tıklayınız.

fortnite_vpapel 
Size uygun olan V-Papel paketlerinden birini seçiniz.  
 
Seçtiğiniz paketin "Satın Al" butonuna basılı tutunuz. 

fortnite_satın_alma  
 

 Açılan "Ödeme" sayfasında "Razer Gold Wallet" seçeneğini işaretleyiniz.

Ardından sipariş veriniz.