Ürün Adı Birim Fiyatı Adet Fiyat
Ürün bulunamadı

EA Play, Electronic Arts tarafından oyunculara sunulan bir abonelik hizmetidir. EA Play abonesi olduğunuz sürece, EA Play kütüphanesindeki bütün oyunlara erişebilirsiniz. EA Play ile bir oyundan fazlasına sahip olabilirsiniz. EA’nın en çok sevilen oyunlarına özel bir oyun kitaplığına EA Play ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

 

EA Play kütüphanesinde EA Games tarafından yayınlanan en son çıkan yapımlar hariç bütün oyunları görebilirsiniz. EA Play kütüphanesindeki oyunları EA Play aboneliğiniz devam ettiği sürece oynayabilirsiniz.

EA Play aylık aboneliklerin, EA Play kütüphanesindeki oyunlara erişmenin yanı sıra yeni çıkacak olan yapımlara
on gün öncesinden erişim hakkı, on saat deneme süresi ile kütüphane içerisinde bulunmayan tüm EA Games oyunlarında erişim hakkı, ve EA Games oyunlarında EA Play abonelerine özel indirimler gibi çeşitli avantajları vardır.

EA Play kütüphanesinde, Need for Speed, Fifa, NBA Live, Battlefield, Star Wars, Dragon Age, Sim City gibi oyuncuların dikkatini çeken oyun serilerini görebilirsiniz.

EA Play Pro kütüphanesinde ise Fifa 23, Madden NFL 22: MVP Edition, It Takes Two, Endless Legend Emperor Edition gibi EA Games’in son çıkan oyunlarına da ulaşabilirsiniz.  Yeni gelecek olan tüm EA Games oyunlarına çıkış yaptıkları ilk günden itibaren EA Play Pro Aylık Üyelikleri ile erişebilirsiniz. 

Siz de Turkpin üzerinden EA Play veya EA Play Pro aylık paketleri satın alabilirsiniz. Hiç bir indirim ve fırsatı kaçırmamak için tıklayın. 


- Web tarayıcınızda https://www.origin.com/tur/en-us/redeem adresini ziyaret edin.

- Buradan kart bakiyenizi kullanmak için talimatları izleyin.

- Kodlar büyük/küçük harf duyarlıdır ve tam olarak gösterildiği gibi girilmelidir.