Ürün Adı Birim Fiyatı Adet Fiyat
Ürün bulunamadı


Cyberpunk 2077; güç, ihtişam ve vücut modifikasyonuna takıntılı megalopolis Night City'de geçen bir açık dünya, aksiyon-macera hikayesidir. Ölümsüzlüğün anahtarı olan benzersiz implantın peşinden giden V adlı bir kanun kaçağı paralı asker olarak oynuyorsunuz. Karakterinizin siber donanımını, becerilerini ve oyun tarzını özelleştirebilir ve yaptığınız seçimlerin hikayeyi ve etrafınızdaki dünyayı şekillendirdiği büyük bir şehri keşfedebilirsiniz.
 
Kanun Kaçağı Paralı Asker
Sibernetik güçlendirmelerle donatılmış şehirli bir paralı asker, yani siberpunk olun ve Night City'nin sokaklarında efsanenizi yaratın.
 
Geleceğin Şehrinde Yaşayın
Görseller, karmaşıklık ve derinlik açısından yeni standartlar belirleyen bir megalopolis olan Night City'nin devasa açık dünyasına girin.
 
Sonsuz Hayat Sunan İmplantı Çalın
Hayatınızın en riskli işini alarak ölümsüzlüğün anahtarı olan implant prototipinin peşinden gidin.

Oyun boyunca oyuncu eylemlerine bağlı olarak, V saldırıyı gerçekleştirmek için farklı seçenekler arasından seçim yapabilir.

Turkpin üzerinden karakterinizi özelleştirebilir, uygun fiyat ve kaliteli hizmetimizle beraber oyununuzu geliştirebilirsiniz. Unutma V’nin yaşamı ve Night City’nin geleceği senin ellerinde! Vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için tıklayabilirsin.