Black Desert 500 + 50 Acoin
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 59.00 TL
Black Desert Online 550 ACoin kodu, sadece PlayBlackDesert üzerinde geçerlidir. Black Desert Online ödeme sayfasında İnci Yükle bölümünden aktif edilir

Ürünlerin toptan Satın al seçenekleri mevcuttur


Black Desert Online
Koreli video oyunu geliştiricileri tarafından geliştirilen ve sanal alan odaklı fantastik, çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG).

Black Desert Online, standart MMORPG türünden biraz daha ayırt edilen bir yapım. Farkı ise sandbox adı verilen oyun türüne ait unsurları da içeriğinde bulunduruyor olmasıdır. Tamamen oyuncunun seçimlerine bağlı olarak yaratılan bir karakter ile, koskoca bir evreni keşfedebiliyoruz oyun içerisinde.

Dövüş sistemi açısından, hızlı bir yapıya sahip olduğunu en baştan belirtmekte fayda var. Yine, dövüş sistemi içerisinde, düşmana çok daha sağlam hasarlar verebileceğiniz yetenek kombinasyonları da mevcut.

Beceriler; saldırı, kaçma veya engelleme kombinasyonları kullanılarak etkinleştirilebilir.

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.

 


 


Oyun hesabnıza kullanıcı mailinizle oturum açın.
 
Ardından menüden Mağaza > Kupon Kullan bölümüne gidin.
 
Turkpin üzerinden size gönderilen kupon kodunu ilgili alana girin.
 
Kullan butonuna basın ve size gelen bildirimi "Tamam" butonuyla onaylayın.