Bitefight 50 Cehennem Taşı
Stok Adet Fiyat Satın alan
YOK 18.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 20
Bitefight 50 Cehennem Taşı epin Kodu olarak teslim edilir. Gameforge Firmasının 12 TL lik kuponudur. Bütün Gameforge oyunlarında geçerlidir.

Ürünün Toptan ve indirimli Satın al seçenekleri için sitemize üye olup bayilik başvurusu yapabilirsiniz.


Bitefight, Vampir ve Kurtadamların savaşını anlatan tarayıcı tabanlı bir oyundur.

Gameforge tarafından geliştirilmiş ve ülkemizde OGame sonrası bir fenomen olmuştur. İndirmenize gerek olmadan hemen başlayabileceğiniz, son derece zevkli bir oyundur.

İlk olarak kayıt olurken ırkımızı seçiyoruz. Oyuna başlayınca ardından oyuncularla mücadeleler veriyorsunuz. Avlanıyorsunuz, gelişiyorsunuz. Mezarlıktanda para kazanmak için görev alabilirsiniz.

Kurt adam avı, dövüş arenasıdır. Dövüş değerinize en yakın veya daha fazla olan karşı ırkla dövüş yaptığınız yerdir.Kurt adam avı bölümünde yendiğiniz takdirde tecrübe ve bir miktar altın kazanırsınız.Dövüş arenasının dez avantajı çok fazla enerji götürmesidir.Eğer premium üye olursanız kurt adam avının altına yeni bir birim eklenir ve bu birimden istediğiniz dövüş değerinde karakterlerle dövüş yapabilirsiniz. 

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.

 


Bitefight sayfasına üye girişi yapınız.

''Cehennem Taşı'' bölümüne tıklayarak ''Satın Al'' butonuna tıklayınız.

Açılan sayfada  ''GameForge Coupon'' butonuna tıklayınız.

Turkpin tarafından size gönderilen epin kodunu, kupon kodu kısmına giriniz. 

Kuponu "Kontrol Ediniz" butonuna tıklayarak kontrol ediniz. 

Bakiyeniz hesabınıza yüklenmiştir.