Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 259.90 TL
Bigpoint 259.90 TL Kupon Sitemizde Epin kodu olarak teslim edilir.  
Bigpoint 259.90 TL ürününde toplu alım ve indirimli satın alma seçenekleri mevcuttur. Üye girişi yapınız.Drakensang Online , Microsoft Windows ve macOS için Bigpoint tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir çevrimiçi rol yapma video oyunudur. 
Drakensang Online, oyuncuların bir karakter (Dragonknight, Ranger, Spellweaver veya Steam Mechanicus) rolünü üstlendiği ve Dracania'daki 11 farklı bölgede şehirleri, zindanları ve vahşi alanları keşfettiği Dracania dünyasında geçiyor.
Drakensang Online, rolünü üstlendiği ve Dracania'daki 11 farklı bölgede şehirleri, zindanları ve vahşi alanları keşfettiği Dracania dünyasında geçiyor. 

Daha hızlı ilerleme için, bir oyuncu Andermant adlı oyun içi sanal para birimini silah satın almak, öğeleri yükseltmek, başka yerlere ışınlanmak ve daha fazlası için kullanabilir. Andermant'ı almanın birkaç yolu var. Oyunda görevleri/görevleri tamamlayarak, canavarları öldürerek veya sandık açarak bulabilirsiniz. Diğer ücretsiz çevrimiçi ve tarayıcı oyunlarına benzer şekilde gerçek parayla daha kolay bir şekilde oyun için satın alım gerçekleştirebilirsin. 

Bu ve buna benzer birçok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.

 Drakensang Online Oyun Parası paketleriDrakensang Online Üyelikler
Drakensang Online KarakterlerDrakensang Online Özel Teklifler