4Story 30 Ay Taşı
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 9.00 TL
4Story 30 Ay taşı epin Kodu olarak teslim edilir. Bütün Gameforge oyunlarında geçerlidir.
 
Ürünün toptan ve indirimli satın al seçenekleri için sitemize üye olup bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

 

Tarihin derinliklerinden gelen, karanlık ve aydınlığın ezeli savaşı...

 

Tanrıların hüküm sürdüğü topraklarda, İberia Yarımadasında  birbirine düşman iki krallık olan, Derion ve Valorian arasındaki savaşta ait olduğun yeri belirlemek ve barışa giden yolu aydınlatmak elinde. Mevcut ırklar arasından kendine en uygun olanı seçerek, karakterini savaşa dahil et.

 

Doğanın mistik güçlerini de yanına alarak, gerektiğinde yalnız, gerektiğinde takım halinde kendi yolunu çizerek ilerlemek başarıların göstergesi olacak. Yaşadığın kıtayı, doğanın amansız felaketlerinden, tehlikeli düşman saldırılarından ve gizemli mistik güçlerin istilasından kurtarmak için, doğru taktikler geliştirerek liderliğini tüm dünyaya kanıtla

 

Kazandığın her başarı, çeşitli ödüller ve kaynaklar kazandıracaktır. 

Hep bir adım sonrasını düşün. Stratejiler geliştirerek gerçek zamanlı mücadelene heyecan kat. 

Savaşta, aklını kullanmanın silah kullanmak kadar önemli olduğunu daima hatırla... 


Joymax tarafından geliştirilen ve 1 Ekim 2005'te piyasaya sürülen Silkroad Online, çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Joymax'ın kontrolü dışındaki özel sunucuların oyuna eklenmesinin 500 milyona ulaşacağı tahmin ediliyor, bu sayı sadece Avrupa ve Asya'da 250 milyonu aşıyor.

Çin ve Avrupa medeniyetlerinin komutanlarının karakterlerine dayanan oyun, eski Asya ve Avrupa arasındaki kültürel ve ekonomik ticareti yansıtıyor. Silkroad, Türkçe'yi destekleyen bir oyunda Çin ve Avrupa arasında yayınlanan devasa haritalar ve yüksek kaliteli grafiklerle benzersiz bir MMORPG deneyimidir. Oyunun amacı avcı ve hırsız olmak üzere iki mesleğe dayanmaktadır ve seçilen mesleğin özelliklerine göre ilerlemektedir.

Oyunun içinde Çinli ve Avrupalı olmak üzere iki çeşit ırk vardır. Oyuna ilk kayıt açtığınız esnada hangi ırkı seçerseniz, o ırkla ilerlersiniz ve bir daha asla ırk değiştirme gibi bir şansınız olmaz. Her ırkın kendine has özellikleri olduğu için oyun içindeki ilerleyişiniz ırkınızın özellikleri doğrultusunda ilerler.

Çinliler kendi içlerinde savaşçılar ve büyücüler olmak üzere ikiye ayrılırlar. Silah kullanma konusunda gelişmişlerdir ve hem tek hem de grup olarak hareket edebilirler. Avrupalılar ise grup halinde ilerlemekte daha uygundurlar.


Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.

 


https://tr.4story.gameforge.com/  bağlantısı üzerinden oyun istemcisine gidiniz. 

Açılan sayfadan "hesap" butonuna tıklayınız. 

"Ay Taşı Yükleme"yi seçip, "Şimdi Yükle" butonuna tıklayınız. 

4story_oyun_anasayfa   

Ay Taşı satın alma sayfasında Kupon Bozdur butonu yanındaki seçenekleri seçiniz.

4story_aytasi_odeme 

Satın almış olduğunuz kupon kodunuzu mevcut boşluğa yazınız. 

Kuponunuzu kontrol ediniz. 
4story_yardim_kuponu_bozdur 
   

İşleminiz başarılı.