1100 Aeria Points 10$
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 273.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0
Razer firmasının 10 USD değerindeki bakiye kuponudur. Epin kodu şeklinde anında teslim edilir. 
Razer anlaşmalı tüm oyunlarda geçerlidir.

Ürünün toptan ve indirimli satın al seçenekleri için sitemize üye girişi yapabilirsiniz.

 

Echo of Soul, MMORPG'lerin karmaşık ve zor olduğu fikrini pek almıyor. Oyuncuların kendilerini tüm aksiyon seviyelerine kaptırmaları oldukça kolaydır. Bu oyunun iyi yanları, yaklaşık 20 dakikada tamamlanabilen solo zindanlar, kişiselleştirilmiş görevlere kolay rehberlik sağlayan oklar ve tek tıklamayla donanım yükseltmeleridir. Elbette daha fazlasını isteyenler için bir çok oyun içi içerik bekliyor. Her seviyede PvP ve PvE içerik sağlayan bir MMORPG olmasının yanı sıra, oyunculara her aşamada mevcut olan çeşitlilik ile eksiksiz içerik sağlar.

EOS dünyasında doğrudan şifacı sınıfı yoktur. Tanklar, savaşlar, büyücüler ve destek karakterleriyle oynayabilirsiniz. Sistem daha rekabetçi ve stratejik oyun içeriği içerir. Oyunda sunucu başına 4 karakter ve hesap başına 5 karakter oluşturabilirsiniz. Örneğin EOS yeni bir sunucu açarsa ve ilk sunucuda 4 karakter varsa yeni sunucuda sadece bir yeni karakter oluşturulabilir ve bir tane daha oluşturmak istiyorsanız eski sunucudan karakteri kaldırmanız gerekir.

 

Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.