0850 303 3 303
Ara:
Silkroad Online
Hakkında


Silkroad Online 120 Level yani Heroes ve Jupiter geldi.

Aşağıda 120 Level ile birlikte gelecek yeni zindana Jüpiter Tapınağındaki kapıdan giriş yapılabilir.

Üç zorluk seviyesi arasında seçim yapabilirsiniz: ileri/orta/acemi.

Ücretsiz tekli oyun oynamak amacıyla tek bir oyuncu acemi zindanına giriş yapabilir.

Orta ve ileri seviyelerde güçlü usta canavarlar, the Earth, Yuno ve Jupiter yolunuza çıkacaktır.

İleri zindana giriş yapabilmeniz için karakteriniz Sv. 113 veya üstü olmalıdır.

Sitemizde Satılan Ürünler:


Sitemizde Silkroad için Silk, Oyun Parası ve Bot Satışları Yapılmaktadır. Oyun Parası ürünleri Gold Kısmından, Silk ve Bot Kodlarını Epin Kısmından Alabilirsiniz. Dilerseniz Yüklet Kısmından Alıp Ürünleri Bize Yükletebilirsiniz. 

Oyun parası teslimat yerleri için tıklayın

Oyun icersinde Item Mall dan Premium yada özel itemler satınalabilirsiniz.

Plus Premium almak için 290 silk
Gold premium almak için 220 silk
Silver Premium Almak için 150 silk
Maymun icin 88 silk
Kurt icin 133 silk almalısınız...


Sbot kiralama işlemlerinde Bot Username ve Pass turkpin.com tarafından teslim edilir ve gün içersinde süre yüklenir.
Hemen kullanmak için canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.

30 gün süreli Sbot satın alma işlemlerinde Bot-cave ID ve Pass turkpin.com tarafından teslim edilir. 30 Gün süresi müşteri istediği zaman yüklenir. Yükletmek için canlı destek iletişime geçebilirsiniz


Oyun Hakkında Genel Bilgi:


Oyunun adı İpek Yolundan gelmektedir ve oyunun temeli İpek Yolu ve bu yolda yapılan ticarete ve kervancılığa dayanıyor. Oyun 20. seviyeden sonra oyuncuların 3 farklı meslekten birini tercih etmesine olanak tanır, bunlar ise tüccarlık(trader), ödül avcılığı(hunter) ve hırsızlıktır(thief). Oyunda büyük paralar kazanmak istiyorsanız ya ticaret yapacaksınız ya da hırsızlık, avcılık yaparak bir yere varılmıyor. İpek yolu diye bilinen macera dolu bu yolda,canavarları öldürerek güç kazanmak, şanını ve ününü yaymak genel amaçlarınızdır.

Roma Imparatorlugunun insanlari Cini guzel insanlarin yasadigi ve yumusak ipegin uretildigi ulke olarak dusunuyorlardi. Batida Roma ve doguda Cin olmak uzere iki uygarlikta birbirlerine karsi kusku sahip olmalarina ragmen, aralarindaki zorlu dogal cevre yuzunden direk iletisim olusmadi. Ancak, ara iletisim ortaki kucuk ulkeler yolu ile yapiliyordu. Milattan once ikinci yuzyilda, Han Imparatoru olan Wu Di tarafindan duzenlenen Janggeon ilk defa Hindistanin disina dogru kesfe cikti. Boylelikle, birbirlerine baglanabilecek daha guvenli bir yol acilmis oldu. Bu yol ile, Cin ipegi Roma ya dogru akmaya basladi.

Jangeeon in kullanidigi bu yol gelecek nesiller tarafindan Ipek Yolu olarak adlandirildi. Ipek Yolu yeni dunya boyunca dolasan maceracilari, servet yapmis tucarrlari ve bolgesel genislemeyi saglayan kahramanlari iceren bir cok insanla kalabalikti. Jangeeon un tesebbusleri ile acilan yol cesitli insanlarin arzularinin karisiminin icinde onlari ayri ayri hayallerini gerceklestirmek icin dunyanin safagi olarak kabul edildi.

Sekizinci yuzyilda, bircok yuzyil gectiginde, Tang Hanedanligi Anroksan ayaklanmasi ile kargasa ortamina girdi ve Arap bolgesinde, Islam ortaya cikti ve Kilic bir elde ve Kuran oteki elde slogani altinda Islam imparatorlugunu kurdu. Ve Allahin orutusu altindaki bu fetih savasi tam gaz devam etti. Ayrica, Avrupa da Bati Roma Imparatorlugu yikildiktan sonar karisik zamanlar ortaya cikti.

Bu sikintili zamanlarda…

Ipek Yolunu mudafaa edecek barisci el dogal olarak ihmal edilecek ve seyahatcilere zulm eden kanun disi kisiler ortaya cikti. Ipek yolu duzensizligin kargasasi olmustu.


Hemen Buradan kayıt olun.

Oyunun Videosu:

Oyunun içinden görüntüler:
 

 

Sitesi: http://www.joymax.com/silkroad/


Etiketler: Silkroad Online Silk, Silkroad Online Gold, Silkroad Online item, Silkroad Online Bot, Srobot, Sbot, Mbot, Sroking,
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium